آذربایجان غربی

جلسه بررسی عملکرد ستاد اقامه نماز استان با حضور قائم مقام ستاد اقامه نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، جلسه بررسی عملکرد ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی در چندماه اخیر و تبیین و تدوین برنامه های نمازی آینده با حضور سید احمد زرهانی، قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور، علی برزگری، مدیر سابق ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام و المسلمین مهدی پور، سرپرست ستاد و کارشناسان ستاد، روز سه شنبه، هشتم آذر ماه و در محل ستاد اقامه نماز تشکیل شد.

سید احمد زرهانی پس از ارائه گزارش توسط سرپرست ستاد اقامه نماز استان، گفت: ستاد اقامه نماز استان آذربایجان غربی، باید حضور پرشور و فعالی در صحنه داشته باشد. فعالیت هایی مانند بازدید دوره ای از ادارات و شهرستان ها و همچنین حضور در مدارس از جمله فعالیت های شاخصی است که این حضور را پررنگ تر میکند.

قائم مقام ستاد اقامه نماز افزود: برای گسترش نماز در استان نیاز به اتحاد و همراهی اعضای ستاد وجود دارد و این اتحاد باید ملموس تر شود. علاوه بر این، در این مسیر همواره باید متکی به خداوند باشیم و امور خود را به آن بسپاریم.

وی افزود: در مسیر نماز همواره به آیه «وَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِن کُنتُم مُّؤْمِنِینَ: شما هرگز سستی نکنید و (از فوت متاع دنیا) اندوهناک نشوید، زیرا شما فیروزمندترین و بلندترین ملل دنیایید اگر در ایمان ثابت قدم باشید.» توجه داشته و در مسیر خود ثابت قدم باشید. هر شخصی از اعضای ستاد در هر رده و مرتبه ای باید تلاش کند تا گوشه ای از کارهای نمازی را پوشش داده تا کار نماز به نحو احسنت انجام گیرد.

جلسه بررسی عملکرد ستاد اقامه نماز استان با حضور قائم مقام ستاد اقامه نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا