تهران

جلسه قرار گاه تربیتی جهاد تبیین استان تهران در اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران،  جلسه قرار گاه تربیتی جهاد تبیین با حضور حجت الاسلام و المسلمین نورمحمدی مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ، کریمیان مدیر کل آموزش و پرورش و جمعی از مدیران این مجموعه در تاریخ ۲۹ آذر ماه برگزار شد.

نور محمدی ضمن خیر مقدم به حاضرین و تسلیت ایام شهادت فاطمه مرضیه (س) گفت : در بحث جهاد تبیین مقام معظم رهبری بر لزوم بازسازی انقلابی ساختار فرهنگی کشور تاکید دارند.

مدیر ستاد اقامه نماز خاطر نشان کرد: در حال حاضر ما در یک جنگ ترکیبی با دشمن قرار داریم، اگر دیروز هدف دشمن تمامیت ارضی ما و یا نظام جمهوری اسلامی بود، امروز این هدف فراتر رفته و نوجوانان و جوانان ما را هدف قرار دادند. اگر امروز نوجوان و جوان ما را از ما بگیرند، فردا به راحتی هر چه تمام تر کشور ما را از ما خواهند گرفت چرا که همین نوجوان و جوانان پرچم داران آینده ایران اسلامی ما هستند.

وی گفت : مقام معظم رهبری همیشه تاکید داشته اند که نباید در همه مواقع دفاع کرد و گاهی هم باید هجومی عمل کرد و دشمن را به عقب راند، عزیزان دقت فرمایید این نکته بسیار مهمی است. باید بپذیریم که در زمینه فرهنگی بسیار ضعیف عمل کردیم و دشمن خیلی بیشتر از ما روی این موضوع کار کرده و باید این عقب ماندگی  ها را جبران نمائیم .

مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران در ادامه گفت: امروز دشمنان ما در حال غارت و دزدیدن  تمام سرمایه های زندگی ما یعنی نوجوانان و جوانان هستند. امروز جوان ما و نوجوان ما تحت تاثیر عملیات فرهنگی و روانی دشمن شعار های هنجار شکنانه سر می دهند که شخص امام و ولی جامعه را هدف قرار داده است همانطور که در صدر اسلام هم این اتفاقات رواج داشت.

نورمحمدی در پایان سخنان خودگفت: امروز باید بپذیریم که دشمن به بدنه فرهنگی و خانوادگی ما نفوذ کرده و در حال فاصله انداختن بین فرزند و والدین است واگر الآن کاری انجام ندهیم، شاید فردا خیلی دیر باشد.

جلسه قرار گاه تربیتی جهاد تبیین استان تهران در اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد جلسه قرار گاه تربیتی جهاد تبیین استان تهران در اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا