اخباراصفهان

اولین جلسه حلقه صالحین کارکنان شرکت آب منطقه ای استان اصفهان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان: امید بخش ترین آیه از نظر پیامبر خدا آیه 114 سوره هود است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، اولین جلسه حلقه صالحین کارکنان شرکت آب منطقه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان و محوریت نماز و شیوه های دعوت به امر نماز روز سه شنبه ۲۰ دی ماه در سالن جلسات شرکت آب منطقه ای برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در اولین جلسه حلقه صالحین کارکنان شرکت آب منطقه ای بیان داشت: خودشناسی از هر چیزی در جامعه کنونی مهم تر است و شخص با پنج محور توجه به خدا، توجه به آخرت، توجه به جمع، توجه به عرف و مباحث دینی و عبادی که توأم با مباحث اقتصادی است می تواند خودشناسی را انجام دهد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر به آیه ۱۱۴ سوره هود اشاره داشت و گفت: یکی از امید بخش ترین آیات قرآن کریم از نظر پیامبر اسلام این آیه است چرا که خداوند اول به اقامه نماز اشاره می کند و بعد از آن می گوید با این نماز گناهان شما پاک می شود به همین خاطر یکی از امید بخش ترین آیات است.

وی به ترغیب فرزندان به امر نماز اشاره داشت و بیان کرد: برای تشویق و ترغیب فرزندان به امر نماز اولین قدم در کودکی است که فرزند را باید با امر نماز آشنا سازید و بعد از آن کنترل ارتباط فرزند با اطرافیان و در پایان عدم اسرار و تکرار بر اقامه کردن نماز است که این سه امر از اصولی ترین وظایف جهت تشویق و ترغیب فرزند به نماز در خانواده است.

قابل ذکر است در ادامه جلسه هر یک از حاضرین سوالات و شبهات خود پیرامون امر نماز و شیوه های دعوت به نماز را پرسیده و جواب آن را دریافت نمودند.

جلسه حلقه صالحین کارکنان شرکت آب منطقه ای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا