اخبارمدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانیمعاونت ‌برنامه ریزی، نظارت و ارزیابیمعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

جلسه هماهنگی برگزاری بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با حضور شورای معاونین ستاد اقامه نماز در دانشگاه فرهنگیان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، جلسه هماهنگی برگزاری بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با حضور منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش، سید علی مهدیان معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی و حامد صالحی مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور، حجت الاسلام والمسلمین نور محمدی سرپرست ستاد اقامه نماز استان تهران و حجج اسلام مبشری معاون فرهنگی دانشگاه و میر محمدی معاون نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان و عابدی مشاور رئیس دانشگاه در روز شنبه، ۱۲ آذرماه در ساختمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.

منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز، در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش های دانشگاه فرهنگیان در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نماز، از برگزاری بیست و نهمین اجلاس نماز با عنوان پیوند نماز، خانه، مدرسه و مسجد در تاریخ ششم بهمن ماه سال جاری در وزارت کشور خبر داد.

وی گفت: با توجه به تاکید حجت الاسلام قرائتی در خصوص استفاده از ظرفیت دانشگاه فرهنگیان به عنوان رکن اصلی برگزاری اجلاس در کنار ستاد اقامه نماز، گفت: با توجه به اعلام فراخوان پیش از برگزاری اجلاس، بیش از ۲۰۰۰ اثر در موضوعات مختلف به دبیرخانه اجلاس ارسال شده است.

سرگزی تاکید کرد: با توجه به برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری اجلاس سراسری نماز در روزهای آینده، دریافت پیشنهادات دانشگاه فرهنگیان و برنامه ریزی ویژه جهت برگزاری اجلاس ضرورت دارد.

وی با اشاره به شیوه برگزاری اجلاس  نماز گفت: اجلاس سراسری نماز متشکل از کمیته های تخصصی علمی، تبلیغات و اطلاع رسانی، پشتیبانی، فرهنگی و حفاظت می باشد که به عنوان بازوان اجرایی اجلاس فعالیت می کنند.

منصور سرگزی در ادامه برنامه های اجلاس سراسری نماز را شامل سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، ریاست جمهوری اسلامی ایران، برگزاری میزگرد های تخصصی و حضور و سخنرانی مقامات کشوری و لشکری عنوان کرد.

برگزاری اجلاس های شهرستانی و استانی نماز در سطح کشور، تعیین نماینده های دانشگاه فرهنگیان جهت رصد و مدیریت فرآیند برگزاری اجلاس و تعیین ۲۰۰ نفر میهمان از دانشگاه فرهنگیان از موارد مطرح شده توسط معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز بود.

در ادامه جلسه سید علی مهدیان معاون برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز با اشاره به ضرورت دریافت پیشنهادات اعضای هیات رئیسه و نهاد رهبری دانشگاه گفت: با توجه به ارسال آثار متعدد به دبیرخانه اجلاس و تاکید حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در خصوص برگزاری اجلاس با محوریت دانشگاه فرهنگیان، انتظار می رود ارتباط عنوان فراخوان به دانشگاه فرهنگیان با مشارکت اساتید و صاحب نظران دانشگاه فرهنگیان مد نظر قرار گیرد.

وی در ادامه تاکید کرد: نحوه مشارکت دانشگاه با ستاد اقامه نماز در برگزاری اجلاس نماز و ارتباط دانشگاه فرهنگیان با کارگروه های اجلاس با هدف جهت دهی محتوای اجلاس و سفارش مقالات به اساتید دانشگاه با موضوع اجلاس در دستور کار قرار بگیرد.

در پایان جلسه حاضرین در جلسه در خصوص ترویج نماز و نمازخوانی در سراهای دانشگاه فرهنگیان، بررسی نقش امام جماعت در پردیس های دانشگاه و اثرگذاری از لحاظ تبلیغات محیطی، کمک از ظرفیت هیات علمی دانشگاه در خصوص ارائه مقالات، دریافت خروجی علمی از مقالات اجلاس توسط دانشگاه فرهنگیان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

جلسه هماهنگی برگزاری بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با حضور شورای معاونین ستاد اقامه نماز در دانشگاه فرهنگیان جلسه هماهنگی برگزاری بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با حضور شورای معاونین ستاد اقامه نماز در دانشگاه فرهنگیان جلسه هماهنگی برگزاری بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با حضور شورای معاونین ستاد اقامه نماز در دانشگاه فرهنگیان جلسه هماهنگی برگزاری بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با حضور شورای معاونین ستاد اقامه نماز در دانشگاه فرهنگیان جلسه هماهنگی برگزاری بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با حضور شورای معاونین ستاد اقامه نماز در دانشگاه فرهنگیان جلسه هماهنگی برگزاری بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با حضور شورای معاونین ستاد اقامه نماز در دانشگاه فرهنگیان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا