اخبارمدیریت روابط عمومی و اطلاع رسانی

جلسه هماهنگی اجلاس سراسری نماز در صدا و سیما برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس سراسری نماز با حضور معاون فرهنگ؛ آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز، مدیر کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما و جمعی از اعضای کمیته های اجلاس سراسری نماز صبح امروز ۲۶ دی ماه در صدا و سیما مرکز برگزار شد.

حامد صالحی مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز با اعلام این خبر گفت: در این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص پوشش خبری و برنامه سازی بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز، نکاتی پیرامون استفاده از ظرفیت صدا و سیما در ضبط و پخش ویژه برنامه اجلاس نماز مطرح شد.

صالحی گفت: طبق اعلام روابط عمومی سازمان، صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران به مناسبت برگزاری بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز آمادگی دارد با اختصاص سامانه ۱۶۲ به ستاد اقامه نماز، شنونده سوالات مخاطبین در خصوص برگزاری مراسم و ارائه نظرات و پیشنهادات آنها باشد.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد روابط عمومی سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران دعوت از داستان نویسان و شعرا، در خصوص پرداختن به امر مقدس نماز را در دستور کار خود قرار دهد.

مدیر روابط عمومی ستاد اقامه نماز در ادامه با اشاره به برگزاری میزگردهای تخصصی نماز در روز اجلاس، از آمادگی سازمان صدا و سیما در خصوص پخش زنده مراسم اجلاس و استقرار استودیو در وزارت کشور جهت تولید برنامه ها با حضور اساتید حوزه و دانشگاه، هنرمندان و… خبر داد.

وی یادآور شد: تهیه برنامه گزارشی صدا و سیما از مردم در خصوص نماز، پشنهاد برگزاری پویش بهترین پیام کوتاه نماز، مصاحبه با دانش آموزان و دانشجویان، انعکاس خدمات اجتماعی با محوریت مسجد و نمازگزاران و حضور کارشناسان مرکز تخصصی نماز در برنامه های خانواده محور در ایام برگزاری اجلاس از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس سراسری نماز

جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس سراسری نماز

جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس سراسری نماز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا