اخبارفارس

جلسه هماهنگی اجلاسیه نماز شهرستان نی‌ریز استان فارس برگزار شد

به گزارش روایط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، همزمان با سفر یک روزه حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس و کارشناس فرهنگی و آموزش ستاد اقامه نماز استان فارس حجت الاسلام نعمتی، در تاریخ ۵ دی ماه به شهرستان نی‌ریز، جلسات متنوع آموزشی،فرهنگی برگزار شد.

حجت الاسلام سقاچی در اولین برنامه در جلسه هماهنگی اجلاسیه سراسری شهرستان نی‌ریز اذعان داشت: ترویج نماز در جامعه نیازمند حرکت جهادی در جامعه است و نماز را زیباترین نماد بندگی و عبودیت دانست.

وی در ادامه در جمع مدیران معاونین پرورشی و طلاب طرح امین مدارس شهرستان یادآور شد: اگر نماز در جامعه جایگاه واقعی خود را پیدا کند ما به همان جامعه ای که قرآن آن را به عنوان الگو به ما معرفی می کند دست پیدا خواهیم کرد.

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان در جمع معلمان پایه سوم دختر و پایه هشتم پسر گفت: جشن تکلیف صرفاً برگزاری جشن و خواندن نماز روز جشن نیست استمرار در اقامه نماز به نهادینه شدن این مهم در افکار و اذهان و قلوب دانش آموزان تاثیر گذار است،ترک امور مهم در آموزشگاه توسط مدیر و معلمان و برگزاری نماز در ساعت نماز نیز بی تاثیر نخواهد بود.

یادآور می‌شود در این مراسم مسعودی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان درباره جشن تکلیف دانش آموزان دغدغه های خود را عنوان و از حجت الاسلام سقاچی قدردانی به عمل آورد.جلسه هماهنگی اجلاسیه نماز شهرستان نی‌ریز استان فارس جلسه هماهنگی اجلاسیه نماز شهرستان نی‌ریز استان فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا