اخبارگیلان

جلسه کمیته نظارت بر مجموعه‌های بهداشتی و نمازخانه های بین راهی استان گیلان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گیلان، جلسه کمیته نظارت بر مجموعه‌های بهداشتی، مساجد و نمازخانه های بین راهی استان گیلان در روز سه شنبه ۱۵ آذر ماه ۱۴۰۱ به میزبانی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان و با حضور ولی جهانی مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری و حجت الاسلام حجازی مدیر ستاد اقامه نماز گیلان و نمایندگان دستگاههای عضو کمیته برگزار گردید.

ولی جهانی گفت :با عنایت به ورود حدود ۵۲ میلیون نفر مسافر و گردشگر در شش ماهه اول سال جاری و لزوم ارائه خدمات مناسب به آنان، باید در دستور کار کمیته قرار بگیرد و همچنین بانک اطلاعاتی کاملی از کلیه مجموعه‌های سرویس‌های بهداشتی و خدماتی بین‌راهی کل استان تهیه و به منظور ارائه خدمات مطلوب هماهنگی لازم جهت بارگزاری در اپلیکشین‌های داخلی صورت پذیرد.

وی تصریح کرد: کمیته نظارت استانی به ریاست معاون محترم عمرانی استاندار، در شهرستان‌ها به ریاست فرمانداران تشکیل و با نظارت عالیه بر این تاسیسات، کیفیت خدمات‌رسانی به گردشگران افزایش می‌یابد.

در ادامه حجت الاسلام حجازی بر لزوم رسیدگی و بهسازی سرویس های بهداشتی و وضوخانه های بین راهی استان تاکید کرد و گفت : بسیاری از نمازخانه ها و وضوخانه هایی که در مسیر تردد مسافران است وضعیت مناسبی ندارد و گاها بسته است و لازم است که به این موضوع رسیدگی شود.

حجازی افزود : باید برای جایگاه داران سوخت و مسئولین مجموعه های گردشگری در مسیر های مواصلاتی جلسات و نشست هایی برگزار کرد و اهمیت موضوع نماز  مسافران را برای آنان بیشتر روشن کرد تا بهتر بتوانند به مسافران خدمات ارائه دهند.

وی از اعضای کمیته خواست تا به  وضعیت خادمان مساجد بین راهی و نمازخانه ها از لحاظ حقوق و بیمه رسیدگی شود تا با میل و رغبت بیشتری به مسافران خدمات ارائه بدهند.

جلسه کمیته نظارت بر مجموعه‌های بهداشتی و نمازخانه های بین راهی استان گیلان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا