اخباربوشهر

جلسه کمیته امور مساجد استان بوشهر برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان بوشهر: جهت استفاده بهتر و بیشتر از فضاهای معنوی، متولیان مساجد راهکارهای نو در جذب نوجوانان و جوانان مد نظر قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر، صبح روز یکشنبه بیست و پنجم دیماه اولین جلسه کمیته امور مساجد با حضور مدیر ستاد استان برگزار گردید.

خنشود، مدیر ستاد اقامه نماز استان در این جلسه اظهار کرد: متولیان امور مساجد نسبت به مسائل فرهنگی به منظور جذب نوجوانان و جوانان به مساجد باید همت و تلاش بیشتری نمایند تا بهتر و بیشتر از فضاهای معنوی استفاده گردد.

وی در ادامه افزود: ستاد اقامه نماز استان در ایام فجر و اعتکاف سال جاری چندین برنامه فرهنگی با همکاری نهادهای مرتبط با حضور کارشنسان استان در مساجد را برنامه ریزی نموده است.

در ادامه حجت الاسلام جابر آزور مسئول کانون مساجداستان، ضمن تشکر از مدیریت ستاد اقامه نماز در همکاری با این نهاد جهت انجام فعالیت های فرهنگی مشترک در ایام و مناسبت های ملی مذهبی، ابراز کرد: این نهاد با در اختیارداشتن پایگاهی در مساجد استان آمادگی لازم، نسبت به همکاری با ستاد اقامه نماز استان در جهت برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی را دارد.

جلسه کمیته امور مساجد استان بوشهر

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام
    خدمتتان عرض کوچکی داشتم :
    دیروز عصر جمعه ۱۷ فروردین ماه مصادف با ۲۵ ماه مبارک رمضان بهمراه گروهی از دوستان به پارک ساحلی بندر دلوار رفته بودیم غروب صدای هیچ اذانی بلند نشد و بلندگوی های تمام دکه های فروشگاهی آهنگ های بندری پخش می کردند … به محل نمازخانه پارک ساحلی رفتیم تا کلا تعطیل دربش قفل و چراغهایش خاموش … سهل انگاری بزرگی است از جانب شهرداری دلوار که در ایام ماه رمضان مدیریت صحیحی برای تنها پارک ساحلی خویش ندارد تعجب که در این شهر ساحلی که خود را خواستگاه شهید رییس علی دلواری و مظهر مقاومت می داند توانایی باز نگه داشتن یک نماز خانه را هم ندارد واقعا به مدیران غافل این شهر از شهردار تا شورای شهر و پایگاه های مقاومت دلوار باید نشان بی کفایتی داد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا