اخباراردبیل

اولین جلسه ستاد تسهیلات سفر استان اردبیل برای سال ۱۴۰۲ تشکیل شد

سیدحامد عاملی استاندار اردبیل در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان بیان کرد: با توجه به‌ ورود سالانه 5 تا ۸ میلیون گردشگر داخلی و خارجی به استان اردبیل،شرایط به گونه ای برنامه ریزی شود که بهترین خدمات به مسافران ارائه گردد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، اولین جلسه ستاد تسهیلات سفر استان اردبیل برای سال ۱۴۰۲ با حضور استاندار اردبیل ،‌معاونین استاندار،‌مدیر ستاد اقامه نماز و سایر اعضا روز یکشنبه بیست و پنجم دی ماه با هدف سیاستگذاری، برنامه ریزی، سازماندهی و نظارت خدمات سفر در سطح استان، استفاده از توانمندی، ظرفیت ها و امکانات دستگاه های مرتبط با امر سفر به منظور ارائه خدمات بهینه به مسافران، تهیه،تدوین و اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی در سطح استان در محل استانداری اردبیل برگزار گردید.

سیدحامد عاملی استاندار اردبیل گفت: امسال روز پنجم فروردین مصادف با شروع ماه مبارک رمضان خواهد بود و بسیاری از مسافرین احتمالا سفر خود را جلو انداخته و از ایام اسفند ماه و تعطیلی میلاد با سعادت حضرت ولی عصر( عج) و سایر تعطیلات اسفند ماه برای سفر استفاده خواهند کرد. لذا پیش بینی میشود از ده اسفند ماه سفرها آغاز گردد و لازم است پیش بینی های لازم انجام، و شرایط به گونه ای برنامه ریزی شود که بهترین خدمات به مسافران ارائه گردد.

وی در اولین جلسه ستاد تسهیلات سفر استان اردبیل با بیان این‌که رویداد اردبیل ۲۰۲۳ “پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو”می‌تواند موجب تحول در گردشگری استان شود گفت: از این فرصت برای احصاء و معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری گردشگری و جذب تسهیلات ویژه این حوزه جهت احداث هتل‌های مناسب و دیگر زیرساخت‌ها(نمازخانه و سرویس های بهداشتی در راههای مواصلاتی و مراکز تفریحی و گردشگری) در استان استفاده کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا