اخبارگلستان

جلسه شورای اداری شهرستان آزادشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گلستان، جلسه شورای اداری شهرستان آزادشهر درمحل سالن اجتماعات غدیر فرمانداری و با حضور امام جمعه، فرماندار، نماینده مردم شریف حوزه انتخابیه رامیان وآزادشهر درمجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تامین و مسئولین ادارات ونهادهای این شهرستان در روز سه شنبه ۲۹ آذر برگزار شد.

نصرالله سمیعی دبیرستاد اقامه نماز شهرستان آزادشهر در گفتگو با روابط عمومی ستاد اقامه نماز گفت: در این جلسه ضمن گرامیداشت پیشاپیش دهه بصیرت و مقاومت، بااستناد به آیات وروایات، دررابطه با اهمیت اقامه نماز درجامعه اسلامی و مسئولیت خطیر مدیران دستگاههای اجرایی در زمینه سازی این فریضه الهی نکاتی ارائه شد.

وی گفت: تخصیص بهترین مکان بعنوان نمازخانه محل کار و تجهیز آن ، حضور مستمر مسئولین درنماز جمعه وجماعات وارتباط با نمازگزاران از مواردی بود که در خصوص آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

سمیعی در ادامه افزود: درخصوص برگزاری هفتمین اجلاس استانی نماز دراین شهرستان، که در ۱۷ دیماه برگزارخواهد شد، توضیحات و گزارشی را از اقدامات و فعالیتهای کمیته های چهارگانه اجلاس را ارائه شد.

وی برگزاری اجلاس استانی نماز در این شهرستان را این یک موهبت و توفیق بزرگ و یک فرصت استثنایی عنوان کرد و گفت: با عنایت الهی و لطف شورای اقامه نماز استان، این فرصت گرانبها نصیب مردم شهرستان آزادشهر شده است و لذا همه باید با تمام وجود واستفاده از همه ظرفیت و توانمندیهای شهرستان، تلاش مضاعف نمائیم که هم از نظر کمی و هم کیفی، اجلاس در تراز استانی، برگزار گردد.

دبیر ستاد اقامه نماز یادآور شد: باتوجه به تاکید مقام معظم رهبری دررابطه با ضرورت و فوری بودن جهاد تبیین و باعنایت به حوادث اخیر کشور ونیز تنوع سیاسی، مذهبی و قومیتی شهرستان، امیدواریم این اجلاس زمینه های تقویت وحدت، همدلی و هم افزایی در شهرستان را بیش از پیش فراهم نماید.

جلسه شورای اداری شهرستان آزادشهر جلسه شورای اداری شهرستان آزادشهر جلسه شورای اداری شهرستان آزادشهر جلسه شورای اداری شهرستان آزادشهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا