البرز

جلسه شورای اقامه نماز استانداری در اشتهارد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز البرز جلسه شورای اقامه نماز استانداری البرز دوشنبه چهاردهم آذر ماه در محل فرمانداری شهرستان اشتهارد برگزار شد.

در این جلسه که به ریاست حدادپور معاون توسعه و منابع انسانی استانداری  و امام جمعه شهرستان برگزار شد ؛ کردلو فرماندار اشتهارد گزارش کاملی از وضعیت اقامه نماز در ادارات و دستگاه های شهرستان ارائه داد و فرصت ها و کاستی های پیش روی مساله ترویج فرهنگ نماز را مطرح کرد.

حجت الاسلام مرادی نیز ضمن تقدر از اقدامات صورت گرفته در راستای ترویج فرهنگ نماز و اقامه نماز بر لزوم پیگیری و رفع موانع تاکید کرد و از فرماندار این شهرستان خواست تا در اسرع وقت نسبت به معرفی دبیر اقامه نماز اشتهارد اقدام نماید.

مدیر ستاد اقامه نماز البرز ضمن اشاره به ظرفیت بالای اشتهارد به جهت و جود سه شهرک صنعتی برزگ و فعال و همچنین قرار داشتن واحد های تولیدی و صنعتی بزرگ کشور در این شهرستان خاطر نشان کرد : با توجه به جمعیت بالای نیروی کار در شهرک های صنعتی لازم است نسبت به برگزاری نماز جماعت در شهرک های صنعتی اقدامات جدی صورت گیرد.

بر همین مبنا مصوب شد هرجه سریعتر مقدمات اعزام  امام جماعت و برگزاری نماز جماعت در واحد های صنعتی و شهرک های صنعتی فراهم گردد.

جلسه شورای اقامه نماز استانداری در اشتهارد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا