اخبارقزوین

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بنیاد مسکن استان قزوین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین، جلسه شورای اقامه نماز بنیاد مسکن استان در محل سالن جلسات در روز دوشنبه مورخه ۵ دی ماه با حضور حجت الاسلام محمدزاده کارشناس آموزشی و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان قزوین، گونجی مدیرکل ، حجت الاسلام والمسلمین رمضانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، معاونین و سایر اعضا ستاد این نهاد برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده گفت: با توجه به امتیازات کسب شده در ارزیابی ضمن اظهار رضایت از فعالیتهای ستاد اقامه نماز بنیاد مسکن استان، این نهاد را پیشگام در طول سنوات طولانی گذشته جزو دستگاههای برتر و شایسته تقدیر دانست که همواره الگوی دستگاههای دیگر بوده است.

وی خاطر نشان کرد: باید برنامه های فرهنگی این ستاد به سمت خانواده ها و ایجاد الگوی عملی در نماز باشد .

محمد زاده در ادامه اظهار داشت: با توجه به اینکه سامانه سجاده برای بارگذاری مستندات آماده شده است، با تکمیل برنامه ها بارگذاری شروع شود تا به پیک ارسال مدارک در آخر سال برخورد نکنیم.

وی تأکید کرد: در بازبینی هایی که از ادارات صورت گرفته مشاهده شده اگر مدیر کل در برنامه های فرهنگی مخصوصاً نماز جماعت اگر حضور داشته باشد باعث رونق و پیشرفت خواهد بود.

گونجی مدیرکل بنیاد مسکن استان گفت: با اشاره به اهمیت خانواده در ایجاد الگوی دینی در امر نماز تاکید کرد تقویت و توجه فرهنگی به خانواده ها فرزندانی اهل نماز را به جامعه تحویل میدهد.جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بنیاد مسکن استان قزوین جلسه شورای اقامه نماز اداره کل بنیاد مسکن استان قزوین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا