اخبارکهگیلویه و بویراحمد

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل پست استان کهگیلویه وبویر احمد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کهگیلویه وبویر احمد، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل پست استان روز یکشنبه بیست و یکم آذر با حضور مدیر ستاد اقامه نمازاستان، مدیر کل پست و دیگر اعضای شورا در دفتر مدیرکل پست برگزار شد.

مدیرکل پست ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به ارائه گزارش پرداخت و گفت: تمام سعی و تلاش مجموعه این است که به بهترین نحوه ممکن در مسیر ترویج و توسعه فرهنگ نماز قدم برداریم.

وی بیان کرد: همکاران ما مصداق نشانه های مؤمنین هستند همانطور که در قرآن و احادیث اهل بیت آمده که از نشانه های مؤمنین به سجود و رکوع های طولانی نیست بلکه به صداقت و امانت داری است و کار این مجموع امانتداری امانات مردم است.

حجت الاسلام قاسمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن عرض تسلیت دهه اول فاطمیه از تلاش های شبانه روزی کارکنان در امر خدمت رسانی به مردم و حمایت مدیر کل پست را در راستای اجرایی شدن برنامه های مصوب نماز تقدیر و تشکر کرد و گفت: در دین چیزی نداریم که جای معنویت و غذای روح انسان را تأمین کند مگر با دینداری و معنویت و ارتباط قوی با خدای متعال. خاصیت این معنویت در رفتار(اهل انفاق و گذشت است) و گفتار(صادق و امین است) و کردار انسان پدید می آید معنویت ایجاد نمیشود مگر با ارتباط با خالق هستی و این ارتباط بهترین راه و مسیرش نماز است.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل پست استان کهگیلویه وبویر احمد جلسه شورای اقامه نماز اداره کل پست استان کهگیلویه وبویر احمد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا