بوشهر

جلسه شورای اقامه نماز سازمان جهاد کشاورزی بوشهر برگزار گردید

مدیر ستاد استان: برای حفظ و ترویج نماز، این فریضه بزرگ الهی با توجه به تبلیغات معاندین نیاز به تلاش های نیاز به تلاش همگانی می باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر صبح روز سه شنبه بیستم دیماه ۱۴۰۱ جلسه شورای اقامه نماز سازمان جهاد کشاورزی بوشهر با حضور مدیر ستاد استان برگزار گردید.

در این جلسه که به ریاست مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و با حضور مسئولین دفاتر ادارات تابعه برگزار شد، در ابتدا حاج آقا هاشمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی توضیحاتی در راستای عملکرد نمازی اداره کل و ادرات تابعه بیان نمود و اعلام نمود، با توجه به وظایف ذاتی و دینی نسبت به ترویج اقامه نماز سعی شده است، با دقت لازم پیگیری شود.

در ادامه خشنود، مدیر ستاد استان ضمن تشکر از  توضیحات و تلاش های انجام گرفته اظهار نمود: برای حفظ و ترویج نماز این فریضه بزرگ الهی با توجه به تبلیغات معاندین نیاز به تلاش های همگانی می باشد، زیرا که نماز پایه اصلی و عمود دین ما مسلمانان است و باید در حفظ و تبلیغ آن بیشتر و بهتر تلاش نمود.

مدیر ستاد استان در ادامه جلسه شورای اقامه نماز سازمان جهاد کشاورزی بوشهر بیان نمود: با توجه به دستورالعمل جهت بارگزاری فعالیت های نمازی سعی شود، در زمان مناسب فعالیت ها بارگزاری و در این خصوص همه دفاتر تابعه و شهرستانی اطلاع رسانی گردد، تا نسبت به ثبت عملکرد در سامانه کوتاهی صورت نپذیرد.

جلسه شورای اقامه نماز سازمان جهاد کشاورزیجلسه شورای اقامه نماز سازمان جهاد کشاورزی

مشاهده سایر اخبار نمازی استان بوشهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا