اخبارگیلان

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل جهاد کشاورزی گیلان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز گیلان ، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل جهاد کشاورزی گیلان با حضور حجت الاسلام وحیدی نژاد نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی و حجت الاسلام حجازی مدیر ستاد اقامه نماز گیلان و مدیران کل دستگاههای زیر مجموعه جهاد کشاورزی گیلان در روز دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ در سالن جلسات اداره کل جهاد کشاورزی برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام حجازی گفت: نباید در مورد مسئله نماز حالت انفعالی داشت و از عمل و کار نیک و خوب نباید خجالت کشید. تبلیغ و ترویج برای نماز زمان و مکان نمی شناسد صدای اذان باید در همه ادارات پخش شود تا از نماز غافل نشویم.

حجازی گفت : مدیران باید در صورت حضور در اداره در نماز جماعت شرکت کنند تا برای همه کارمندان خواندن نماز اول وقت نهادینه شود مدیری که در نماز جماعت شرکت نمی کند  و به نماز اهمیت نمیدهد در واقع کم کاری کرده است . و این ظلم به اسلام و نماز است.

مدیر ستاد اقامه نماز گیلان با اشاره به نامه حضرت علی (ع) به محمد بن ابی بکر یکی از فرمانداران خود که فرمودند: عمل تو تابع نماز توست  اگر نمازت مورد قبول باشد بقیه اعمالت مورد قبول است خطاب به مدیران گفت: مدیران دستگاههای اجرایی باید نماز خواندن در وقت فضیلت و ترویج و توسعه نماز را در سرلوحه کار خود و کارکنان مجموعه خود قرار دهند تا بقیه اعمال و خدمات آنها مورد قبول خداوند قرار گیرند و از اجر معنوی و اخروی اعمال برخوردار شوند.

حجازی افزود: برگزاری کارگاههای تخصصی و نشست های نمازی در ادارات باعث می شود تا کارمندان در مورد نماز شناخت بیشتری داشته باشند و بتوانند فرزندان خود را نیز در این زمینه راهنمایی کنند و انها را به نماز خواندن و ترویج نماز تشویق کنند.

در پایان این جلسه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام حجازی با حضور پر شور کارمندان جهاد کشاورزی برگزار شد.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل جهاد کشاورزی گیلان جلسه شورای اقامه نماز اداره کل جهاد کشاورزی گیلان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا