اصفهان

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک با حضور غلامرضا محمدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، احمد فیروزی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان و سایر اعضا روز پنجشنبه ۲۴ آذرماه در سالن جلسات فرمانداری خوروبیابانک برگزار شد.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ضمن بیان گزارشی از فعالیت های صورت گرفته بیان داشت: کسانی که نماز اقامه می کنند و به آن پایبند هستند کمتر دچار ناهنجاری های اخلاقی، پوچی، گناه و سرگردانی می شوند و درک عمق نماز موجب محبت مواسات شادی، امید و پیشرفت می گردد.

احمد فیروزی گفت: یکی از اهداف جلسه ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در حوزه اقامه نماز و نحوه بارگذاری این فعالیت‌ها در سامانه سجاده است که با توجه به نزدیک شدن زمان بارگزاری گزارشات یاد آوری این امر مهم می باشد.

وی افزود: با بارگذاری هر یک از مستندات دستگاه ها‌ی اجرایی در سامانه سجاده، این مستندات مورد ارزیابی قرار می گیرد و سهم و امتیاز هر یک از آن‌ ها مشخص می‌شود.

غلامرضا محمدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار خور و بیابانک، پایبندی به معنویات را از موانع اصلی رشد فساد اقتصادی، مدیریتی و اخلاقی در جامعه دانست و افزود: مسئولان و مدیران در راستای ترویج و تقویت نماز و معنویات باید ابتدا خودشان در میدان باشند سپس در مسیر فرهنگ سازی گامهایی استوار بردارند.

وی با اشاره به سند راهبردی و نظام نامه اقامه نماز جماعت در ادارات خاطرنشان کرد: اگر فواید نماز و آثار نماز جماعت در ادارات به درستی شناخته و شناسانده شود مدیران و کارکنان بیش از پیش به اقامه نماز تشویق خواهند شد.

محمدی افزود: پیشرفت سازمان و اداره از این باب که وقتی مدیر یا کارمند اداره به اقامه نماز جماعت اهتمام داشته باشد، در کار کم نمی گذارد، وجدان کاری دارد و وظیفه اش را به نحو احسن انجام می دهد.

در پایان مقرر گردید همایش اجلاس شهرستانی نماز در بهمن سال جاری برگزار شود.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا