اردبیل

جلسه شورای اقامه نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل مدیریت درمان تامین اجتماعی استان روز چهارشنبه بیست و سوم آذر با حضور عبدی مدیر ستاد اقامه نمازاستان، موسوی مدیر کل، کارشناسان ستاد اقامه نماز استان و دیگر اعضای شورا در سالن جلسات مدیریت درمان برگزار شد.

در ابتدای جلسه مدیرکل مدیریت درمان تامین اجتماعی ضمن خیر مقدم، گزارش مختصری از فعالیتهای ترویج و توسعه فرهنگ نماز در این مدیریت را ارائه کرد و گفت: در سالجاری مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان بابت تعمیر و تجهیز و بهسازی نمازخانه های زیرمجموعه مدیریت اعم از بیمارستان ها و پلی کلنیک ها و واحدهای تابعه در سراسر استان هزینه گردیده است.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل ضمن تقدیر از اهتمام ویژه و تلاشهای مدیرکل و سایر اعضای شورا نسبت به امر اقامه نماز و کسب رتبه شایسته تقدیر در ارزیابی سال ۱۴۰۰ طی سخنانی گفت: رونق یافتن نماز و برپایی نماز جماعت در محیط کاری سبب افزایش وجدان کاری در بین کارکنان و جلوگیری از تخلفات و مفاسد می گردد.
عبدی با اشاره به این نکته که حضور مدیران و معاونین در صف اول نماز جماعت تبلیغ عملی نماز محسوب می شود افزود: آشنایی بیشتر با اهمیت و جایگاه نماز و آثار و برکات آن سبب انس و الفت به نماز و جذب به نماز و مسجد می گردد.

وی با اشاره به این نکته که اولین وظیفه و ماموریت تمام انبیاء الهی اقامه نماز بوده و نماز تنها را ه نجات از تمامی آسیب ها و معضلات اجتماعی می باشد گفت:‌ در جامعه اسلامی هم باید همه مدیران دستگاهها و ادرات نماز را در اولویت کاری خود قرار دهند .

در ادامه این جلسه درخصوص نحوه برگزاری دوره آموزشی سلامت معنوی ویژه پرستارات و بهیاران و کادر درمان بیمارستانها و مراکز وابسته به مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با حضور دکتر اصغر قربانی متخصص اطفال از تهران ،‌بحث و تبادل نظر گردید.

در پایان این جلسه از فعالان و خادمین نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی با اهدا لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد .

جلسه شورای اقامه نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل برگزار شد جلسه شورای اقامه نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل برگزار شد جلسه شورای اقامه نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا