اخبارقم

جلسه هسته مرکزی یاوران نماز قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، جلسه هسته مرکزی یاوران نماز استان، دوشنبه، پنجم دی‌ماه، با حضور معان سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری، کارشناسان ستاد اقامه نماز، مسئول یاوران نماز و دیگر اعضا در سالن مولوی شهرداری قم برگزار شد.

در این جلسه غلامرضا رضائیان، مسئول یاوران نماز استان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات یاوران نماز در سال جاری، به اجلاس استانی نماز اشاره کرد و گفت: یکی دیگر از برنامه‌های ستاد اقامه نماز استان که با حضور یاوران نماز انجام برگزار خواهد شد، اجلاس استانی نماز است که امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در تحقق این هدف مهم، موفق باشیم.

در ادامه کارشناس مرکز تخصصی نماز به تشریح ارتباط نماز و عزت نفس پرداخت و گفت: اگر انسان شناخت جامعی از خود داشته باشد به دنبال شناخت معبود خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظمی به آسیب‌های موجود در قشر جوان اشاره کرد و افزود: دین گریزی در برخی جوانان یکی از آثار عدم تشخیص منزلت و جایگاه خود است چراکه اگر انسان به جایگاه خود اشراف داشته باشد، خود را درگیر اموری ناچیز و غیر الهی نخواهد نمود.

در پایان اعضا با ارائه گزارشی از بازدید‌های صورت گرفته از نماز مدارس، به تشریح کاستی‌های موجود و پیشنهادات خود در راستی رفع آن کاستی‌ها پرداختند.

لازم به ذکر جلسات هسته مرکزی یاوران نماز استان بصورت دوره‌ای و هر دوماه یکبار برگزار می‌شود.جلسه هسته مرکزی یاوران نماز قم جلسه هسته مرکزی یاوران نماز قم جلسه هسته مرکزی یاوران نماز قم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا