خراسان شمالی

کارگاه آموزشی “ائمه جماعات دستگاه های اجرایی” خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، بیست و نهم مردادماه همزمان با دهه فرهنگی ترویج معارف نماز و مسجد کارگاه آموزشی ائمه جماعات دستگاه های اجرایی خراسان شمالی با حضور حجت الاسلام دوستی از اساتید مرکز تخصصی نماز مشهد مقدس با حضور امامان جماعت ادارات مرکز استان در محل سالن جلسات اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی برگزار شد.

حجت الاسلام احمدی فرد مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی در ابتدای این جلسه با اشاره به لزوم توانمند سازی ائمه جماعت ادارات و دستگاه های اجرایی اظهار داشت: هدف از برگزاری این قبیل کارگاه ها افزایش توانمندی طلاب در جهت تبلیغ بخصوص در دستگاه های اجرایی است.

حجت الاسلام دوستی از اساتید مرکز تخصصی نماز مشهد مقدس بیان خوش و شیوا را یکی از مهم ترین ویژه گی های امام جماعت در اداره برشمرد و گفت: طلابی که بعنوان امام جماعت در اداره ای وظیفه مهم اقامه نماز و تبلیغ را بر عهده می گیرند باید با بیان خوش و شیوا کارکنان را جذب کنند که بخشی از برپایی اقامه نماز باشکوه نتیجه مقبولیت و محبوبیت امام جماعت است.

استاد مرکز تخصصی نماز مشهد مقدس افزود: امام جماعت اداره باید از اطلاعات روز بهره بگیرد چرا که با وجود هجمه ها و شبهاتی که امروزه مردم با آن ها درگیر هستند باید توانای پاسخ به این قبیل شبهات را نیز داشته باشد.

وی گفت: مطالعه و بهره گیری از روش های نوین تبلیغ در جهت ترویج و توسعه نماز لازمه امر امامت جماعت است که امیدواریم با افزایش توانمندی طلاب شاهد رشد و ارتقای معنوی در بین کارکنان ادارات باشیم.

کارگاه ائمه جماعت ادارت خراسان شمالی

کارگاه ائمه جماعت ادارت خراسان شمالی

کارگاه ائمه جماعت ادارت خراسان شمالی

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا