اخباراصفهان

اجلاس نماز شهرستان جرقویه برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان: فضاسازی مناسب و جذاب در نمازخانه ‌های مدارس، الگو‌های تشویقی ابتکاری و بکارگیری مبلغان و مشاوران مذهبی از امور جذب جوانان و نوجوانان به امر نماز است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، اجلاس نماز شهرستان جرقویه با میزبانی آموزش و پرورش شهرستان روز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه برگزار شد.

این اجلاس با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، نم نبات معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان، سیدجواد میرحاج مدیر آموزش و پرورش جرقویه و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام ابراهیم رنجبر بیان داشت: فضاسازی مناسب و جذاب در نمازخانه ‌های مدارس، الگو‌های تشویقی ابتکاری و بکارگیری مبلغان و مشاوران مذهبی مجرب بخشی از مواردی است که می‌توان برای جذب هر چه بیشتر نوجوانان و جوانان به فرهنگ نماز از آن بهره برد.

وی ادامه داد و گفت: با جذب کمک های مردمی و خیرین مدرسه ساز فضای اقامه نماز در مدارس را ایجاد کنید.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اظهار کرد: نماز از اموری است که در آن هیچ عذری پذیرفته نیست لذا کوتاهی در اقامه این مهم الهی موجب خشم و غضب الهی است.

رنجبر تاکید کرد: در محیط‌های آموزشی و مدارس، حضور مدیران و معلمان در اقامه نماز به عنوان تبلیغی عملی برای تشویق و ترغیب دانش آموزان بسیار اثرگذار است.

لازم به ذکر است بخش مرکزی جرقویه دارای ۴۳ واحد آموزشی می‌باشد که فقط ۴ مدرسه فاقد نمازخانه است.

در اجلاس سراسری نماز شهرستان جرقویه از ۱۹۰ فعال ترویج فرهنگ نماز در بخش مرکزی جرقویه قدردانی شد که ۲۳ نفر جزء خیرین نماز و ۱۶۷ نفر از کادر آموزش و پرورش و دانش آموزان بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا