آذربایجان غربیاخبار

جشن بزرگ غدیر در ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی، حجت الاسلام و المسلمین پناهی مدیر ستاد اقامه نماز در گفتگو با روابط عمومی به ارائه گزارشی از جشن بزرگ غدیر خم با همکاری استانداری آذربایجان غربی، شهرداری ارومیه، جوانان حسینیه شاهد و بسیج دانشجویی دانشگاه فنی دختران برگزار شده در عصر روز پنجشنبه، پانزدهم تیر ماه و در محل ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی خبر داد.

پذیرایی و اطعام علوی

مدیر ستاد اقامه نماز گفت: ستاد اقامه نماز در این جشن با برنامه های متنوع از بالای ۲۵۰۰ نفر پذیرایی کرد. شربت، آش، شیرینی و شکلات از جمله مواردی بود که در جشن بزرگ غدیر در ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی پخش شد.

تابلوی من نماز میخوانم / من نماز نمیخوانم…

حجت الاسلام پناهی گفت: یکی از آیتم های نمازی این جشن تابلوی وایت برد جهت مشارکت حضار در جشن بود. در این تابلو، افراد، دلایل خود جهت خواندن نماز و نخواندن آن را نوشته و افرادی که در نماز کاهل بودند با مشاورین حاضر مورد مشاوره قرار میگرفتند تا به اقامه نماز ترغیب شوند.

جشن غدیر خم ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی

مسابقه نمازی در جشن بزرگ غدیر در ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی

وی افزود: در طول مدت این جشن مسابقه ای نمازی غدیری متشکل از ۱۰ سوال مربوط به نماز و امامت امام علی علیه السلام برگزار شد و در صورت پاسخ صحیح به سوالات، کتابی نمازی هدیه میگرفتند.

غرفه نماز

مدیر ستاد ادامه داد: در غرفه نمازی این جشن انواع کتب نمازی متناسب با رده های سنی مختلف جهت استفاده و فروش در اختیار حضار قرار گفته بود. علاوه بر این، در غرفه نماز، محتواهای تولیدی ستاد اقامه نماز اعم از برنامه های رادیویی قرار هفده، قصه های شاپرک، مقالات و سایر محتواهای سایت ستاد معرفی میشد تا در صورت تمایل از این محتواها استفاده کنند و در امر اقامه نماز برای تربیت فرزندان و تحکیم اعتقادات خود استفاده کنند.

جشن غدیر خم ستاد اقامه نماز در ارومیه

تابلوی نماز

حجت الاسلام پناهی گفت: از دیگر برنامه های نمازی ستاد اقامه نماز در این جشن، تابلوی نماز بود که در آن پوستر های نمازی تاثیر گذار در معرض دید عموم قرار گرفته بود تا اقامه نماز بیش از پیش تقویت شود.

جشن بزرگ غدیر خم ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی در ارومیه

غرفه نقاشی

وی ادامه داد: یکی دیگر از آیتم های این جشن بزرگ غرفه نقاشی ستاد اقامه نماز بود که کودکان در این غرفه با موضوع غدیر و نماز نقاشی کشیده و جایزه میگرفتند. همچنین در این غرفه نقاشی رو صورت کودکان نیز انجام میشد.

هدایای متنوع

مدیر ستاد اقامه نماز در ادامه گفتگو با روابط عمومی در مورد آیتم های جشن بزرگ غدیر در ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی گفت: یکی دیگر از برنامه های ستاد اقامه نماز در طول این جشن اهدای هدایای نمازی و غدیری متنوع مانند: پیکسل های نمازی و غدیری متنوع، جاکلیدی های نمازی، نبات، تسبیح، کتاب نمازی، آویز ماشین، فرفره، بادکنک، بچ سینه و نمک متبرک ضریح امام رضا علیه السلام و … بود. ستاد اقامه نماز در تلاش بود تا با این هدایا علاوه بر تقویت و تعمیق نماز به شیرینی و ماندگاری این جشن بزرگ بیافزاید.

آتش بازی و گروه سرود

جهت تلطیف فضای جشن و همه پسند شدن آن، گروه سرود زنده و آتش بازی در هنگام شب بود تا حضار از جشن لذت بیشتری ببرند.

گروه عملداران

مدیر ستاد گفت: گروه علمداران حسینیه شاهد، زیبایی دو چندانی به جشن ستاد افزود. این گروه با علم های متنوع و بزرگ در دو طرف خیابان روبروی ستاد، فضای معنوی زیبای فوق العاده ای در جشن ایجاد کردند.

تصاویر جشن غدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا