آذربایجان شرقیاخبار

جلسه جهاد تبیین در مسجد حکم آباد تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، جلسه جهاد تبیین با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت استان، در مسجد حکم آباد، دوم اسفند ماه برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با بیان اهمیت تبیین، گفت: ما اگر معنای جهاد را بفهمیم اهمیت و حساسیت تبیین را درک میکنیم، جهاد زمانی در اسلام واجب می شود که اسلام و مسلمین در خطر بزرگی اعم از نابودی سرزمینی و اعتقادی قرار بگیرد.

وی با اشاره به نقشه های دشمنان اسلام و مسلمین، افزود: امروز دشمن مسائل اعتقادی، معنوی و اخلاقی را نشانه رفته و با بدبین کردن جوانان به نظام اسلامی و ایجاد نا امیدی در جامعه، سعی در تضعیف مسائل معنوی، نمازی و مهدوی مساجد، ادارات، نهادها و سازمان ها می کنند.

وی با بیان اینکه حق و باطل از اول خلقت تا قیامت در تعارض خواهد بود، خاطرنشان کرد: جنگ حق علیه باطل از اول خلقت بوده و تا قیامت خواهد بود، جنگ امروز هم شناختی و معرفتی است که اسلحه آن تبیین است، و از طرفی هم مقام معظم رهبری در این زمینه بعنوان حاکم شرع حکم جهاد صادر کردند، یعنی همه مسلمین باید اولا به مسائل آگاه باشند و در مرحله دوم آگاه سازی کنند.

جلسه جهاد تبیین در مسجد حکم آباد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا