اخبارسیستان و بلوچستانمهدویت

نشست مشترک مدیران ستاد اقامه نماز و بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) در زاهدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان، روز چهارشنبه بیست و ششم اردیبهشت ماه، جلسه ای مشترک با حضور مدیران ستاد اقامه نماز و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) و کارشناسان دو مجموعه در محل دفتر ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

جلسه مشترک نماز و مهدویت

در این جلسه که با هدف همفکری در برگزاری برنامه های مشترک نماز و مهدویت در سال ۱۴۰۳ تشکیل شد، ابتدا شهرکی مدیر بنیاد استان گزارشی از عملکرد سال ۱۴۰۲بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) ارائه داد.

وی بیان کرد: در سال گذشته در زمینه نماز و مهدویت دوره های آموزشی خوبی به مدت ۲۰ ساعت در دستگاه های اجرایی برگزار شد؛ لذا انتظار میرود با توجه و با استناد به تکالیف حاکمیتی و تفاهم نامه های مصوب کشوری توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز بتوانیم از ظرفیت های دستگاه ها در زمینه برپایی هرچه باشکوهتر دوره ها و نشستهای فرهنگی و آموزشی نماز و مهدویت استفاده کنیم.

در ادامه سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان از مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) خواست تا لیست اداراتی که در دوره آموزشی نماز و مهدویت شرکت کردند را در اختیار ستاد اقامه نماز استان قرار دهند تا با عنایت به تفاهم نامه های بومی دستگاه های اجرایی آن دسته از دستگاه هایی که دوره های آموزشی را در سال گذشته به پایان نرسانده اند را شناسایی و به آنها اعلام شود تا دوره های مذکور را برگزار کنند.

در این جلسه مدیران ستاد اقامه نماز و مهدویت و کارشناسان مربوطه پیرامون برنامه های ابتکاری فرهنگی و آموزشی بحث و تبادل نظر کردند.

در پایان قرار شد در سه ماهه دوم سال ۱۴۰۳  مسابقه ای مشترک بین دو مجموعه طراحی و برگزار شود و همچنین دو طرف توافق کردند در برنامه های آموزشی که ستاد اقامه نماز برای خانواده های کارکنان دولت برگزار می کند از ظرفیت اساتید تخصصی مهدویت نیز استفاده شود و موضوع مهدویت نیز مدنظر قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا