اخبارچهار محال و بختیاری

جلسه مشترک ستاد اقامه نماز و مرکز رسیدگی به امور مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، جلسه مشترک ستاد اقامه نماز و مرکز رسیدگی به امور مساجد استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رئیسی مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان، روز دوشنبه، ششم فرودین ماه، در دفتر ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کریمی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن اشاره به بازدید و نظارت از مساجد و نمازخانه های بین راهی در استان گفت: در ایام عید نوروز  و ماه مبارک رمضان نظارت ها و بازید هایی از مساجد و نمازخانه های بین راهی توسط ستاد اقامه نماز استان انجام شد، که تذکرات لازم در خصوص تعمیر و تجهیز مساجد و نمازخانه ها به مسئولین مربوطه داده شد.

وی افزود: از مرکز رسیدگی به امور مساجد استان انتظار می رود، که در سال جدید نسبت رفع نواقص مساجد و نمازخانه های استان، تلاش و همت ویژه ای را داشته باشد و کارکنان ستاد اقامه نماز استان برای رفاه حال نمازگزارن، همه سعی و تلاش خود را در نظارت از مساجد و نمازخانه ها و همکاری و مشارکت با امور مساجد استان به کارخواهند گرفت.

در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رئیسی مدیر جدید مرکز رسیدگی به امور مساجد استان گفت: رفع نواقص مساجد و نمازخانه ها و تعمیر و تجهیزشان جهت اقامه نماز و رفاه حال نمازگزاران اولویت اول کار ما در مرکز رسیدگی به امور مساجد استان است.

مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: با همکاری و مشارکت ستاد اقامه نماز و مسئولین مربوطه، در طول سال از همه مساجد و نمازخانه های استان بازدید و نظارت خواهد شد و تمام سعی و تلاش خود به کارخواهیم گرفت که در تمام مساجد و نمازخانه های استان، همیشه نمازجماعت اقامه شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا