اخبارکردستان

تفاهم نامه مشترک ستاد اقامه نماز و نهضت سواد آموزی در استان کردستان امضا شد

به منظور اجرای برنامه های آموزشی و فرهنگی بویژه ترویج فرهنگ نورانی نماز در بین مخاطبان برنامه های سواد آموزی، ستاد اقامه نماز استان و اداره کل آموزش و پرورش کردستان تفاهم نامه ای منعقد کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان؛ با توجه به اینکه سالیانه تعداد قابل توجهی از بی سوادان و کم سوادان تحت پوشش برنامه های نهضت سواد آموزی قرار می گیرند و به منظور اجرای برنامه های آموزشی و فرهنگی بویژه ترویج فرهنگ نورانی نماز در بین مخاطبان برنامه های سواد آموزی، بیستم دی ماه ستاد اقامه نماز استان و اداره کل آموزش و پرورش کردستان تفاهم نامه ای منعقد کردند.

موضوع این تفاهم نامه استفاده از ظرفیت های مشترک در آموزش عملی نماز در بین سواد آموزان و آموزش دهندگان می باشد که به امضای عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان و ناظمی جلال مدیرکل آموزش و پرورش استان رسیده است.

اهداف تفاهم نامه مذکور توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، فراهم کردن زمینه التزام آگاهانه به ادای فریضه نماز در بین مخاطبان، افزایش و تقویت آگاهی های مخاطبان با قرائت و ادای صحیح نماز و غنی سازی محیط یادگیری مخاطبان به مواد و محتوای آموزشی فرهنگی می باشد.

لازم به ذکر است مدت زمان این تفاهم نامه از تاریخ امضا به مدت یکسال معتبر و قابل اجرا بوده و تمدید آن با موافقت طرفین بلامانع است.

تفاهم نامه مشترک ستاد اقامه نماز و نهضت سواد آموزی در استان کردستان

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا