اخبارایلام

جلسه کمیته داوری جشنواره استانی فجر تا فجر استان ایلام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، جلسه کمیته داوری جشنواره استانی فجر تا فجر با حضور مدیر ستاد اقامه نماز و هیئت داوری این جشنواره در روز چهارشنبه ۲۸ دی ماه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فاطمه رستگاه مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام گفت: تشکر می‌کنیم از ستاد اقامه نماز استان که با اعتماد خود کمیته داوری جشنواره استانی فجر تا فجر را به کانون پرورش فکری سپردند.امیدواریم که ما هم بتوانیم در نهایت عدالت و بی طرفی این داوری را به سرانجام برسانیم.

وی افزود: طبق دستورالعمل دریافتی از ستاد اقامه نماز، کمیته داوری در هر بخش سه نفر می‌باشد که در بخش‌های فرهنگی هنری، ادبی، علمی پژوهشی و بازی و سرگرمی توسط کانون پرورش فکری استان تعیین شده اند. در هر بخش داوران تخصصی انتخاب شده‌اند تا دقت داوری بالا رفته و قضاوت درست انجام شود.

فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام با اشاره به زحمات کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خصوص امر نماز گفت: استارت اولیه جشنواره فجرتافجر با برگزاری جشنواره نماز کلید بهشت توسط کانون پرورش فکری استان زده شده بود. این جشنواره اولین سال برگزاری خود را می‌گذراند و نیاز به همکاری و همفکری فراوانی خواهد داشت. در این راستا کمیته داوری جشنواره استانی فجر تا فجر به کانون پرورش فکری سپرده شده است.

وی افزود: هیئت داوری کانون پرورش فکری با تخصص و دانشی که دارند آثار را با دقت فراوان داوری خواهند کرد. در هر بخش سه اثر انتخاب خواهد شد و به جشنواره سراسری نماز جهت رقابت در سطح ملی ارسال خواهند شد.

رضایتی خاطرنشان کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده اختتامیه این جشنواره قبل از اجلاس نماز برگزار می‌شود و در طول آن از آثار ارسالی یک نمایشگاه ایجاد می‌شود و در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

در پایان این جلسه یک نمونه داوری آثار بصورت نمادین و جهت آموزش هیئت داوران با حضور مدیر ستاد اقامه نماز و مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان انجام گردید.

جلسه کمیته داوری جشنواره استانی فجر تا فجر جلسه کمیته داوری جشنواره استانی فجر تا فجرجلسه کمیته داوری جشنواره استانی فجر تا فجرجلسه کمیته داوری جشنواره استانی فجر تا فجرجلسه کمیته داوری جشنواره استانی فجر تا فجر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا