اخبارفارس

شورای اقامه نماز دادگستری استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ هفتم شهریور ماه شورای اقامه نماز دادگستری استان فارس با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس، حجت الاسلام موسوی رئیس کل دادگستری، بحرینی دادستان شیراز و دیگر اعضای این شورا در سالن جلسات دادگستری استان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رابط اقامه نماز و مهدویت پس از خیر مقدم به مدعوین جلسه و اعضای شورای اقامه نماز، گزارشی از روند اقامه ی نماز و فعالیت های فرهنگی در دادگستری استان و ادارت تابعه و نیز دادسراهای شیراز ارائه و نسبت به بارگذاری فعالیت های اقامه نماز در سامانه سجاده نماز در سال جاری گزارش مبسوطی را ارائه کرد.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام سقاچی ضمن تشکر از ریاست دادگستری و اعضای فعال این شورا ضمن سخنانی از اهمیت اقامه نماز در دستگاه های قضایی استان و ادارات تابعه شهرستان ها و نیز ترویج و توسعه فرهنگ غنی اقامه نماز در بین خانواده های کارکنان ادارات تاکید کرد.

وی در ادامه گفت: دستگاه قضایی استان فارس و مسئولین ذی ربط زندانها و ندامتگاه ها نیز باید توجه زیادی به فعالیت های فرهنگی و نمازی به زندانهای استان فارس و نیز توجه بیشتر به خانواده های آنان داشته باشند تا در طول مدت محکومیت از گزند انحرافات اخلاقی در امان بمانند.

در پایان این جلسه اعضای شورای اقامه نماز به بحث و تبادل نظر پیرامون فعالیت های نمازی و افزایش فعالیت های فرهنگی در زندانهای استان فارس پرداختند.

شورای اقامه نماز دادگستری فارس شورای اقامه نماز دادگستری فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا