اخبارکرمانشاه

جلسه هیات داوری و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ، صبح چهار شنبه دوازدهم اردیبهشت ،جلسه  هیات داوری و ارزیابی  ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه با حضور مدیر و کارشناس ستاد، نماینده و مسئول دفتر امام جمعه، نمایندگان استانداری، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج)، اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل ارشاد اسلامی و نیز نمایندگان دستگاههای اجرایی عضو در سالن جلسات آموزش و پرورش برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین علی مولوی مدیر ستاد استان ضمن تشکر از حضور مدعوین، از نماز بعنوان مهمترین معروف و اولویت اول نام برد و گفت: بعد از توحید و یگانگی خداوند اقامه نماز قرار دارد لذا می طلبد که همگان نهایت سعی و تلاش خود را در جهت توسعه و ترویج و تعمیق این واجب الهی بکار ببرند.

مولوی با اشاره به پیام رهبری معظم انقلاب (مدظله العالی) به اجلاس سیزدهم نماز،  توضیحات مبسوطی را در خصوص فرایند ارزیابی عملکرد ادارات در باب توجه به ترویج فرهنگ نورانی نماز ارائه کرد.

وی افزود: در راستای  پیام رهبری معظم انقلاب (مدظله العالی) در سال ۸۳ به اجلاس سیزدهم نماز در بحث فرایند ارزیابی دستگاهها اجرایی،  سهم هر دستگاهی از مجموعه فعالیتها ی آنها بدقت مورد ارزیابی قرار گرفته و دستگاههایی که بنحو شایسته فعالیتهایی را در جهت توسعه  و ترویج فرهنگ نماز به انجام رسانده مورد تقدیر قرار گرفته و بر عکس هم اگر خدایی نا کرده دستگاهی هم در این خصوص قصور و کوتاهی داشته تذکر داده شده و یا احیانا مورد توبیخ قرار گیرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با استناد به آیه ۴۱ سوره حج ( الذین ان مکناهم فی الارض اقاموا الصلاه … ) مهمترین وظیفه حاکم اسلامی و همه کسانی که به نوعی در نظام اسلامی مسئولیتی را دارند،  اقامه نماز بیان و استفاده از خرد جمعی و تلاش در جهت تعمیق فرهنگ نورانی نماز در جامعه را مورد تاکید قرار داد.

پس از آن  خزایی کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد استان در رابطه با چگونگی و نحوه بررسی مستندات در سامانه سجاده توضیحات لازم را ارائه نمود و در پایان جلسه نیز احکام اعضای هیات ارزیابی داوری ستاد به این عزیزان تقدیم شد.

جلسه هیات داوری و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه برگزار شد-2

جلسه هیات داوری و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه برگزار شد-3

جلسه هیات داوری و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه برگزار شد-4

جلسه هیات داوری و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه برگزار شد-5

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا