اخباریزد

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیر کل دادگستری

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، روز دوشنبه دهم اردیبهشت ماه، حجت الاسلام و المسلمین موسوی، مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیر کل جدید دادگستری استان دیدار کرد.

حجت الاسلام موسوی اظهار داشت:  با توجه به آیه شریفه «ان الصلات تنهی عن الفحشاء و المنکر» انتظار داریم جنابعالی شورای اقامه نماز دادگستری استان را فعال کنید و به امر اقامه نماز اهتمام بیشتر داشته باشید.

وی در ادامه گفت: به معاونت‌های پیشگیری از جرم و فرهنگی دادگستری تاکید داشته باشید موضوع نماز را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهند، چون نماز حصن و دژی مستحکمی است که می‌تواند هم قضات و کارکنان دستگاه قضا را تقویت کند و هم آسیب‌های اجتماعی و ناهنجاری‌های جامعه را به حداقل برساند.

وی در پایان بیان کرد: بعضی از دستگاه‌ها مثل اتاق عمل بیمارستان‌هاست، باید ویروس‌ها را در آن جدی گرفت و با آن مبارزه و ویروس‌زدایی کرد. دستگاه قضا یکی از مهم‌ترین مصادیق آن است که سلامت آن حقوق مردم و آبروی نظام جمهوری اسلامی را تضمین می‌کند.

و در پایان جلسه نماز ظهر و عصر به جماعت اقامه شد.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیر کل دادگستری استان دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیر کل دادگستری استان دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با مدیر کل دادگستری استان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا