اخبارقم

جلسه توجیهی هیات ارزیابی عملکرد ادارات و دانشگاه‌های قم در حوزه نماز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جلسه توجیهی هیات ارزیابی استان سه‌شنبه، دوم خردادماه، با حضور اعضا و در ستاد اقامه نماز برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه به تغییرات شکل گرفته در ساختار هیات ارزیابی اشاره کرد و گفت: تغییرات جزئی شکل گرفته نسبت به سال های قبل، تعداد نمایندگان دبیران اقامه نماز در هیات ارزیابی و داوری است که از یک نماینده به سه نماینده ارتقاء یافته است.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب‌پوردر ادامه استفاده از تجربیات سالهای گذشته را مورد تاکید قرار داد و گفت: سنجش دستگاه‌ها می‌بایست بر اساس ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها صورت گیرد تا حقی ضایع نگردد.

وی در ادامه به طرح ابتکاری استان در جلسات ارزیابی اشاره کرد و گفت: حضور مدیران دستگاه‌ها به همراه دبیران در جلسات ارزیابی طرحی است که از سال گذشته آغاز شده است و موجب همراهی مضاعف مدیران در برنامه‌های نمازی دستگاه‌ می‌شود.

بررسی روند برگزاری جلسات ارزیابی از دیگر برنامه‌های این جلسه بود که اعضا با ارائه نقطه نظرات به تدوین برنامه ارزیابی ادارات و دانشگاه‌های دستگاه پرداختند.

در پایان جلسه، احکام اعضا هیات ارزیابی و داوری ابلاغ شد.

جلسه توجیهی هیات ارزیابی عملکرد ادارات و دانشگاه‌های قم در حوزه نماز برگزار شد جلسه توجیهی هیات ارزیابی عملکرد ادارات و دانشگاه‌های قم در حوزه نماز برگزار شدجلسه توجیهی هیات ارزیابی عملکرد ادارات و دانشگاه‌های قم در حوزه نماز برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا