اخبارقم

جشن تکلیف نومکلفان شهر قاهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جشن تکلیف نومکلفان قاهان، شنبه، نوزدهم اسفندماه، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، رئیس آموزش و پرورش شهرستان جعفرآباد، بخشدار و شهردار و دیگر مسئولین شهر قاهان برگزار شد.

در این جشن تکلیف که به همت مجمع خیرین مسجدساز برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور مدیر ستاد اقامه نماز و دبیر مجمع خیرین مسجدساز استان ضمن قدردانی از حمایت ها و اقدامات خیرین مسجدساز استان توفیق دانش آموزان را در اقامه نماز اول وقت و احترام به پدر و مادر عنوان کرد.

بهمن آزاد رئیس آموزش و پرورش شهرستان جعفرآباد ضمن قدردانی از اقدامات ستاد اقامه نماز استان در سطح شهرستان، اقدام مجمع خیرین مسجدساز استان را در برگزاری جشن های تکلیف اقدامی ارزنده دانست و خطاب به دانش آموزان گفت: از امروز توفیق حضور در پیشگاه خداوند متعال را دارید و می بایست قدردانی خود را از نعمات الهی اثبات کنید.

در ادامه حجت الاسلام علی نقی استاد مرکز تخصصی نماز در دو بخش به اجرای برنامه ویژه نومکلفان دختران پایه سوم و پسران پایه هشتم پرداخت که برگزاری آموزش نماز، آموزش احکام و مسابقه از جمله موارد این جشن تکلیف بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا