اخبارمرکزی

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان کمیجان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان کمیجان روز یکشنبه یکم بهمن ماه، با حضور ابراهیم رستمی فرماندار، حجت الاسلام و المسلمین علی سعیدی امام جمعه، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری، بخشداران مرکزی، علی اکبر مرادی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان و اعضاء شورا با هدف بررسی عملکرد دستگاه های  اجرایی و آموزش و پرورش در توسعه و ترویج فرهنگ نماز در سطح شهرستان، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، علی اکبر مرادی ضمن خیر مقدم و قرائت دستور کار جلسه، گزارشی از اقدامات انجام شده ستاد اقامه نماز شهرستان در جهت توسعه فرهنگ نورانی نماز در سطح شهرستان به ویژه مدارس را بیان کرد.

سپس رستمی ضمن تبریک ولادت امام جواد (ع) و خیر مقدم به حاضرین، از اقدامات ستاد اقامه نماز استان و شهرستان تقدیر و بر ضرورت گسترش ترویج فرهنگ نماز و نمازخوانی در ادارات، مدارس و اماکن عمومی شهرستان تاکید کرد.

فرماندار شهرستان کمیجان افزود: برای نهادینه کردن فرهنگ نماز در جامعه، خانواده ها، ادارات، نهادهای آموزشی به ویژه مدیران و معلمان مدارس و اساتید دانشگاه ها نقش بسزایی دارند.

در ادامه حجت الاسلام سعیدی نیز در این جلسه ضمن تبریک ایام ماه مبارک رجب، با استناد به آیات و روایات بر اهمیت و جایگاه ویژه نماز در سطح جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان تاکید کرد.

وی بی توجهی به نماز را نقیصه ای  بزرگ در جامعه دانست و افزود: همه کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم باید در راستای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تلاش کنند.

در پایان جلسه اعضاء شورا نظرات خود را در خصوص دستور کار جلسه بیان و به بحث و تبادل نظر پرداختند.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان کمیجان برگزار شد
??????????????????????????

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا