خراسان شمالی

کارگاه آموزشی”مفتاح” ویژه مربیان طرح امین آموزش و پرورش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، همزمان با هفته فرهنگی نماز در استان و در راستای اجرای برنامه های مصوب معاونت فرهنگ و آموزش ستاد اقامه نماز خراسان شمالی کارگاه آموزشی “مفتاح” ویژه امامان جماعت و طلاب خواهر و برادر طرح امین آموزش و پرورش ظهر روز یکشنیه ۲۷آذر ماه با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی، مدیر ستاد اقامه نماز و معاونت تبلیغ مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان شمالی و همچنین با تدریس اساتید مرکز تخصصی نماز مشهد مقدس در محل مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان شمالی برگزار شد.

حجت الاسلام دوستی در این کارگاه آموزشی به بیان شیوه های دعوت به نماز پرداخت و افزود: پیچیدگی‌های نسل نو رو به روز بیشتر می شود و برای درک آنها و دور کردن دانش آموزان از عقاید انحرافی باید به سلاح علوم روز مسلح شویم.

وی در ادامه با اشاره به جهاد تبیین در مدارس اظهار داشت: در بیان علوم دینی به نوجوانان باید از سلیقه و هنر بهره برد زیرا تنها با استفاده از هنر و زبان خودشان قادر خواهیم بود که دانش آموزان را از انحراف نجات دهیم و آنها را به نماز و عبادت دعوت کنیم که اگر این مهم محقق شود قطعا نسلی مومن و به دور از انحراف خواهیم داشت.

استاد مرکز تخصصی نماز رفاقت و همنشینی با دانش آموزان و بخصوص دانش آموزان ساکن در خوابگاه ها را لازم و ضروری دانست و گفت: یکی از مهم‌ترین راه‌های ارتباط و تاثیر گذاری بر روی قشر نوجوان و جوان رقاقت و صمیمیت است که در این باره یکی از کارهایی که باید در مدارس انجام دهید همین ایجاد صمیمیت و دوستی دا دانش آموزان است.

استاد مرکز تخصصی نماز افزود: بخشی از آینده اعتقادی دانش آموزان مدارس در گرو فعالیت و هنر شما طلاب فعال در مدارس مرکز استان است که امیدواریم با حضور شما و فعالیت چشمگیر در آموزشگاه‌ها شاهد اتفاقات خوبی در مدارس باشیم.

کارگاه آموزشی”مفتاح” ویژه مربیان طرح امین آموزش و پرورش کارگاه آموزشی”مفتاح” ویژه مربیان طرح امین آموزش و پرورش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا