بوشهر

کارگروه تدوین برنامه های سال ۱۴۰۲ استان بوشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر، صبح روز یکشنبه ششم آذرماه جلسه کارگروه تدوین برنامه های سال ۱۴۰۲  با حضور اعضاء در سالن جلسات ستاد استان برگزار شد.

خشنود مدیر ستاد استان ضمن ارائه گزارشی مختصر از برنامه های انجام شده طی سال جاری گفت: طبق دستورالمعل ستاد مرکز از امسال می بایست برنامه ای سال آینده با تشکیل  کارگروهی برنامه های مورد انتظار مرکز را پیش بینی و نسبت به تدوین نهایی آن اقدام شود.

خشنود مدیر ستاد استان افزود: اگر می خواهیم شاهد نتایج مطلوب در خانواده و جامعه باشیم، بایستی  هدف خود را از مراکز پیش دبستانی و ابتدایی در نظر داشته باشیم تا بتوانیم ارزش های دینی را در  کودکان از همان دوران ابتدایی با انجام فعالیت های جذاب نهادینه کرد.

وی افزود: نماز و آموزه های دینی را با سخنرانی نمی توان به کودکان آموزش داد و باید با تدوین برنامه های متنوع ، کودک پسند و عملیاتی کردن آن در مدارس کودکان  را با علاقه به آموزش آموزه های دینی  جذب نمود.

در ادامه دبیر ستاد اقامه نماز اداره زندان ها اظهار کرد: تدوین و عملیاتی نمودن برنامه های مورد بحث می بایست خروجی عملی داشته باشد ،که نتایج آن در جامعه بخصوص در خانواده ها ملموس باشد،ولی متاسفانه خروجی کار با توجه به مشاهدات عینی در مدارس و مساجد چنین نیست و بایستی جهت ملموس  شدن نتایج مطلوب هزینه نمود، چرا که دشمن برای هر فعالیت ضد دین با صرف هزینه های هنگفت بدنبال به ثمر رساندن اهداف مورد نظرش  می باشد.

کارگروه تدوین برنامه های سال ۱۴۰۲ استان بوشهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا