اخباراصفهان

جشن تکلیف ۱۳۰۰ دانش آموز دختر کاشانی برگزار شد

نماینده ولی فقیه شهرستان کاشان: والدین و معلمان تمام تلاش خود را در تربیت آینده سازان به کار گیرند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جشن تکلیف ۱۳۰۰ دانش آموز دختر کاشانی به همت اداره آموزش و پرورش و همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان در مصلای نماز جمعه بقیه الله الاعظم (عج) کاشان برگزار شد.

این مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدسعید حسینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کاشان، محمدعلی بارفروش رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.

محمدعلی بارفروش به ارائه گزارشی از فعالیت های نمازی پرداخت و ضمن قدردانی از برگزار کنندگان مراسم بیان داشت: امروز دانش آموزان پایه سوم ابتدایی رسیدن به سن تکلیف و بندگی خداوند را جشن گرفتند و این روز را به آنان تبریک می گویم.

حجت الاسلام والمسلمین سیدسعید حسینی در مراسم جشن تکلیف ۱۳۰۰ دختر دانش آموز کاشانی با بیان اینکه خداوند خیلی مهربان است، گفت: به دلیل اینکه خدا خیلی خیلی مهربان است به دانش آموزان دختری که به سن تکلیف رسیدند می گوید اگر می خواهید به مقامات بالا برسید از امروز دیگر با انجام کارهای خوب و دوری از کارهای بد مراقب رفتارشان باشند.

وی، نقش والدین و معلمین را در تربیت آینده سازان کشور مهم و اساسی دانست و با بیان اینکه دانش آموزان دختر باید سعی کنند که دفتر فرشتگان از کارهای خوب آنها پر باشد، افزود: از امروز پدر و مادران بیشتر باید مراقب فرزندانشان که به سن تکلیف رسیدند باشند.

امام جمعه کاشان در پایان از والدین، معلمان و مسئولان تمام توانشان را برای تربیت آینده سازان کشور به کار بگیرند.

اجرای مراسم شاد، شعرخوانی، اجرای سرود سلام فرمانده و مولودی خوانی از دیگر برنامه های این مراسم آسمانی و معنوی بود.

در این مراسم فرشته های کلاس سومی بهار بندگی خود را جشن گرفتند و در ادامه در صفوف منظم نماز جماعت را به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید سعید حسینی نماینده ولی فقیه در کاشان اقامه کردند.

در پایان بسته های فرهنگی و هدایایی به عنوان یادبود جشن تکلیف به دانش آموزان اهدا شد.

جشن تکلیف دانش آموزان کاشان

جشن تکلیف دانش آموزان کاشان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا