کرمان

جلسه شورای اقامه نماز جهاد کشاورزی کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، جلسه شورای اقامه نماز جهاد کشاورزی استان روز سه شنبه پنجم دی ماه به میزبانی منابع طبیعی با حضور مدیر کل و نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان،دبیران اقامه نماز ادارات کل زیر مجموعه جهاد از قبیل عشایری،تعاون روستایی،دامپزشکی و منابع طبیعی برگزار شد.

در این نشست بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید مدیر کل جهاد کشاورزی استان و ریاست دفتر نهاد رهبری گزارشی از عملکرد نمازی دستگاه و حوزه مأموریتشان ارائه کردند.

سپس حجت الاسلام مظفری کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد استان در دو موضوع تنظیم توافقنامه های بومی و استانی و شیوه های دعوت به نماز همکاران مطالبی را ارائه کرد.

و در ادامه دبیران دستگاه های وابسته به جهاد نیز تجربیات موفق خود را به بیان کردند.

سپس حجت الاسلام مهدی عربپور مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمان ضمن جمع بندی مباحث مطروحه در خصوص محتوا و شیوه انتقال پیام با شرایط جدید و مخاطبان جدید مطالب مبسوطی بیان داشت.

حجت الاسلام عربپور با اشاره به آیه ۱۲۵ سوره نحل که میفرماید (ادْعُ إِلَىٰ سَبِیلِ رَبِّکَ بِالْحِکْمَهِ وَالْمَوْعِظَهِ الْحَسَنَهِ ۖ وَجَادِلْهُمْ بِالَّتِی هِیَ أَحْسَنُ ۚ إِنَّ رَبَّکَ هُوَ أَعْلَمُ بِمَنْ ضَلَّ عَنْ سَبِیلِهِ ۖ وَهُوَ أَعْلَمُ بِالْمُهْتَدِینَ)(اى پیامبر! مردم را) با حکمت (و گفتار استوار و منطقى) و پند نیکو، به راه پروردگارت بخوان و (با مخالفان) به شیوه‌اى که نیکوتر است جدال و گفتگو کن، همانا پروردگارت به کسى که از راه او منحرف شده آگاه‌تر است و (همچنین) او هدایت یافتگان را بهتر مى‌شناسد سخنان خود را به پایان رساند.

تشکیل جلسه شورای اقامه نماز جهاد کشاورزی استان کرمان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا