اخبارکرمان

جلسه شورای اقامه نماز میراث فرهنگی استان کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، روز چهارشنبه ششم آذر ماه جلسه شورای اقامه نماز اداره کل میراث فرهنگی استان با حضور مدیر و کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز، مدیر کل میراث فرهنگی استان و دیگر اعضاء تشکیل شد.

در این نشست مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان از اهتمام این اداره کل به امور فرهنگی به ویژه فریضه نماز خبر داد.

شاهرخی بیان داشت: به لحاظ اقتضای مأموریت میراث،جامعه مخاطب ما متنوع و فراوان است از فعالان صنایع دستی تا مسافران و گردشگران داخلی و خارجی که اهمیت کار را بالا می برد.

در ادامه  حجت الاسلام مظفری کارشناس برنامه ریزی نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان کرمان،ضمن اشاره به وضعیت عملکرد نمازی اداره کل میراث فرهنگی به سه نکته مهم تأکید کرد.اول اینکه پخش اذان از تمامی مراکز اداری و گردشگری،دوم داشتن نمازخانه های زیبا و در دسترس و سوم اینکه بروشورهای زیبا و جذاب با محتواهای اخلاقی،معنوی و معارف نماز ویژه مسافران و گردشگران  خارجی به زبانهای رایج دنیا تهیه و در اختیار آنها قرار گیرد.

در پایان این نشست هم حجت الاسلام عربپور مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از اقدامات انجام شده و جمعبندی مباحث تذکراتی در راستای توسعه و تعمیق نماز برای کارکنان و خانواده ایشان و جامعه مخاطب دستگاه ارائه کرد.

تشکیل جلسه شورای اقامه نماز اداره میراث فرهنگی استان کرمان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا