اخبارکرمان

شورای اقامه نماز استان کرمان تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمان، چهارمین جلسه شورای اقامه نماز استان روز چهارشنبه شانزدهم اسفند ماه، با حضور در استاندار کرمان، مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان و دیگر اعضاء در محل دفتر استاندار برگزار شد.

در این نشست بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ابتدا حجت الاسلام عربپور مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن مرور مصوبات جلسه قبل دستور جلسه را قرائت  و گزارشی از اجلاس استانی نماز بیان کرد.

همچنین استاندار کرمان در این جلسه ضمن تشکر از مدیر ستاد و اعضاء جلسه ابراز خرسندی کرد از اینکه وضعیت نماز در ادارات استان نسبت به قبل وضعیت مطلوبی دارد.

وی گفت: باید تلاش کنیم که همه ادارات و مؤسساتی که در استان بخصوص شهر کرمان انجام فعالیت دارند در وقت نماز تمامی جلسات تعطیل و مدیر اداره خود پیشگام امر نماز باشد و در اول وقت در صف اول نماز جماعت حاظر تا به تبع آن دیگر همکاران هم به نماز اول وقت و به جماعت اهتمام ورزند.

در این جلسه مصوب شد که غبارروبی مساجد در آستانه ماه مبارک رمضان هر چه سریعتر انجام پذیرد و از مساجد بین راهی بازدید صورت گیرد و اگر نواقصی هست برطرف شود.

همچنین مقرر شد که آموزش معلمین مهدهای کودک، آموزگاران مدارس ابتدایی و مراکز شبه خانواده بهزیستی در دستور کار قرار گیرد.

لازم به یادآوری است که در پایان این جلسه لوح تقدیر رئیس ستاد اقامه نماز کشور به ضمیمه انگشتر متبرک رهبرمعظم انقلاب به رئیس شورای اقامه نماز استان اهدا شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا