اخبارکرمانشاه

جلسه شورای اقامه نماز انتقال خون کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل انتقال خون با حضور مسعود خزایی کارشناس ستاد اقامه نماز استان، مدیرکل واعضای شورای اقامه نماز این اداره کل در روز چهار شنبه هشتم آذر ماه برگزار شد.

در این جلسه مسعود خزایی کارشناس  ستاد اقامه نماز استان، اقدامات مجموعه کارکنان اداره کل انتقال خون  استان را پیشرو در اجرای خدمت رسانی به احاد مردم و نجات جان انسانها  دانست و از انها  تقدیر و تشکر کرد.

کارشناس  اقامه نماز استان به استناد آیات وروایات مطالبی در باب اهمیت و جایگاه نماز بیان کرد و گفت: در کتاب خداوند گاهی فریضه الهی نماز میوه درختی معرفی شده که برای طلب آن باید به سراغ درخت و بارور کردن آن رفت، به عنوان نمونه در ابتدای سوره بقره ، اقامه نماز از نشانه های متقین ذکر شده است، بنابر این معلوم می شود هرچه بها و نرخ تقوی بالاتر رود ، زمینه گرایش به نماز نیز بیشتر خواهد شد.

وی اظهار داشت : در قران کریم گاهی نیز  برای نماز صفات یا آثاری ذکر شده است که  این آیات ویژگی های نماز مطلوب را به نمایش می گذارد مثل اینکه می فرماید : نماز انسان را از پلیدی و زشتی و بدیها باز میدارد پس اگر شاهد نمازی بودیم که فاقد این ویژ گی ها است، آن نماز قرانی نیست

خزایی با اشاره به ایام فاطمیه  گفت: که ما در هر پست و عنوانی بایستی بتوانیم شیوه راه و زندگی معصومین (ع)  را سرلوحه کار خود قرار دهیم تا بتوانیم در زندگی و اجرای وظایف کاری خود به سرمنزل مقصود برسیم.

در ادامه خزایی کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان در رابطه با فرایند ارزیابی دستگاههای اجرایی و تاکید برگزارش اقامه نماز در بستر سامانه سجاد نیز توضیحاتی را ارائه و بر انجام این مهم  تاکید کرد.

در پایان و درحاشیه این جلسه توسط کارشناس ستاد اقامه نماز از نماز خانه این اداره کل بازدید بعمل آمد.

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل انتقال خون کرمانشاه برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل انتقال خون کرمانشاه برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا