اخبارقم

استقبال خیرین قمی از برگزاری برنامه های نمازی در مناطق محروم

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، مدیر ستاد اقامه نماز و دبیر مجمع خیرین مسجد ساز استان، صبح دوشنبه، اول آبان ماه، با هدف برنامه ریزی نماز مناطق کمتربرخوردار با برگزاری جشن های تکلیف، نشست های دانش آموزی و دیگر برنامه های فرهنگی با عضو مجمع خیرین مسجدساز استان دیدار و گفت و گو کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این دیدار با تاکید بر لزوم اهتمام مضاعف در اولویت قرار دادن مناطق کمتر برخوردار در ایجاد فضای فرهنگی گفت: در مناطق کمتر برخوردار، پذیرش بالاتری نسبت به دیگر مناطق وجود دارد و نباید با کاهلی در این مقطع به دشمن اجازه دهیم تا این ظرفیت را به سمت و سوی نامطلوبی سوق دهد.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه به برنامه های ستاد اقامه نماز در این حوزه اشاره کرد و افزود: برگزاری جشن های تکلیف، نشست های دانش آموزی، نشست های خانواده، مسابقات نمازی و پیوند مسجد و مدرسه از جمله طرح های ستاد اقامه نماز در ایجاد فضای فرهنگی در مناطق کمتر برخوردار است.

وی در ادامه به ارائه گزارشی از برنامه های برگزار شده در سال گذشته پرداخت و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و حمایت خیرین در سال گذشته، بیش از ۱۴۰۰ نشست دانش آموزی نماز و مهدویت در مدارس، دانشگاه ها، ادارات، بوستان ها و دیگر مناطق استان برگزار شد.

خیر مسجدساز نیز در این دیدار ضمن استقبال از طرح های ستاد اقامه نماز گفت: خیرین مختلف در برگزاری جشن ها و برنامه های فرهنگی برای دختران پیشگام هستند و برگزاری این برنامه ها ویژه پسران ابتر مانده است.

علی اصغر محبی افزود: در اجرای برنامه ها، پسران را در اولویت قرار دهید چرا که پدران آینده فرزندان ما خواهند بود و می بایست بر این امر توجه ویژه تری باشد.

وی در ادامه برگزاری جشن تکلیف در مناطق مختلف را متقبل شد و گفت: سعی بر آن شود تا این جشن ها در مساجد برگزار شوند تا پیوند دانش آموزان با مساجد نیز تقویت شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا