اخبارمجمع خیرین مسجدسازهرمزگان

مسجد خیرساز روستای تم بساط شهرستان میناب افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان، با همت و پیگیری ستاد اقامه نماز استان، مسجد خیر ساز امام حسین (ع) روستای تُم بساط بخش مرکزی شهرستان میناب با حضور امام جمعه این شهرستان، مدیر ستاد اقامه نماز استان، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و جمعی دیگر از مسئولین محلی و اهالی روستا، روز یکشنبه بیست و یکم آبان ماه افتتاح شد.

حجت الاسلام والمسملین اعتمادی گفت: مسجد کارکردهای فراوانی دارد که یکی از کارکردهای آن را جامعه پذیرکردن کودکان، نوجوانان و جوانان دانسته و روحیه جمع گرایی و نوع دوستی و احترام به حقوق دیگران، مسئولیت پذیری، رعایت قانون و همکاری در امور خیر و عام المنفعه از جمله مصادیقی هستند که در تربیت اجتماعی مدنظر قرار می گیرد. از این لحاظ مسجد به عنوان یک نهاد دینی زمینه تحقق و تکمیل چنین محاسنی را فراهم می سازد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از همت خیر محترم در جهت ساخت این مسجد از تمام مسئولین شهرستان و اهالی روستا زمینه ساخت این مسجد را فراهم نمودند قدردانی کرد.

گفتنی است خَیِر مسجد حاجیه خانم زینب رستم شاهین بوده و با پیگیری نماینده تام‌الاختیار خیر، حاج حسین قریشی این مسجد به مدت ۱۵ ماه و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، احداث و تجهیز شده است.

شایان ذکر است ستاد اقامه نماز استان و فرمانداری ویژه شهرستان میناب در پایان از بانی خیرساز و نماینده وی و برخی اهالی دخیل در ساخت مسجد با اهدای لوح تقدیر و هدایا، قدردانی، کردند.

مسجد خیرساز روستای تم بساط شهرستان میناب افتتاح شد

مسجد خیرساز روستای تم بساط شهرستان میناب افتتاح شد

مسجد خیرساز روستای تم بساط شهرستان میناب افتتاح شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا