اخباراردبیل

اجلاس نماز دانش آموزی در خلخال برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، روز یکشنبه بیستم اسفندماه اجلاس نماز دانش آموزی منطقه خلخال با حضور معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل، دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان خلخال و دیگر مسئولین شهر در سالن آمفی تئاتر خلخال برگزار شد.

در این مراسم حسینی مدیر آموزش و پرورش منطقه خلخال ضمن ارائه گزارش از عملکرد حوزه پرورشی اظهار داشت: بحمدالله طی سال گذشته طرح های مختلف و متنوعی در جهت رشد و تعالی دانش آموزان اعم از طرح سه میم، اعتکاف دانش آموزی، جشن تکلیف دانش آموزی، طرح پیوند مدرسه و مسجد و طرح های گوناگون دیگری اجرا شد.

در ادامه مراسم معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل طی سخنانی از تلاش های کارشناسان و معاونان و مدیریت که در جهت تعالی دانش آموزان قدم برمیدارند و بار مسائل تربیتی بر دوش این عزیزان است تشکر و قدردانی کرد.

غفور حضوری اظهار داشت: فلسه خلقت انسان ها با توجه به آیه شریفه ۵۶ سوره ذاریات عبادت خدای یگانه است و  بخشی از این عبادت در گرو خواندن نماز است.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل در ادامه با اشاره به فرایند تعلیم تربیت گفت: فرایند تعلیم و تربیت یک فرایند مستمر و مداوم است نه یک اتفاق مقطعی و آنی و به همین جهت در فرایند تربیت باید به پیوستگی و استمرار آن اهمیت ویژه ای قائل باشیم.

اجرای سرود نماز، قرائت دلنوشته  و تجلیل از دانش آموزان و معلمان فعال در امر نماز از دیگر برنامه های اجلاس نماز شهرستان خلخال بود.

اجلاس نماز دانش آموزی خلخال

اجلاس نماز دانش آموزی خلخال

اجلاس نماز دانش آموزی خلخال

اجلاس نماز دانش آموزی خلخال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا