اخبارخراسان رضوی

از راه آهن خراسان به عنوان دستگاه برتر در حوزه ترویج فرهنگ نماز تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، در آستانه ولادت حضرت زهرا(س) تقدیر از شورای اقامه نماز راه آهن به دلیل عملکرد خوب نمازی سال ۱۴۰۱ با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، مدیرکل راه آهن و دیگر اعضا یکشنبه دهم دی ماه برگزار شد.

پس از گزارش دبیر ستاد اقامه نماز راه آهن از فعالیت های انجام گرفته شده، حجت الاسلام سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان گفت: با تغییر ذائقه نسل نو در گفتمان های دینی و دعوت به نماز نیز پویایی و تغییر لازم است.

وی ادامه داد: مهمتر از همه اینکه به فرموده حضرت علی(ع) که می فرمایند فکرکن سپس حرف بزن، اندازه گیری نما و آینده نگری داشته باش سپس اقدام به عمل کن. حکایت از آن دارد فعالیت های ما علاوه بر حاکم بودن سه اصل حکمت، منطق و جدال نیکو، باید همیشه عقل در مهندسی رفتار و گفتار ما حاکم باشد که زمان و مکان را با بینش درک کرده و عمل کنیم تا بازدهی کار موثر و نتیجه بخش باشد.

در ادامه پس از سخنان کوتاه مدیرکل راه آهن و نماینده استانداری، ابتدا از عملکرد خوب نمازی سال ۱۴۰۱ راه آهن با اهدا لوح تقدیری با امضای استاندار تجلیل به عمل آمد سپس از فعالین نماز و تذکر لسانی در محیط راه آهن تقدیر و تشکر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا