اخبارخراسان رضوی

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل مالیات و امور دارایی خراسان رضوی تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل مالیات و امور دارایی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، مدیرکل و اعضا چهارشنبه بیستم دی ماه برگزار شد.

در ابتدا جلسه دبیراقامه نماز اداره کل مالیات و امور دارایی گزارشی از اقدامات انجام شده به خصوص درصد تحقق برنامه های مندرج در تفاهم نامه ابلاغی و بومی به جلسه ارائه کرد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی گفت: اداره مالیاتی در عین اینکه یک نهاد فرهنگی نیست لکن یکی از ادارت موفق در اجرا پیوست های فرهنگی مثل نماز است.

وی ادامه داد: اداره کل مالیات و امور دارایی از برخی نیازهای اولیه عبورکرده مانند مکان مناسب، زمینه سازی درست در اقامه نماز لذا لازم است از فرصت اقامه نماز در تربیت نیروی فعال و معتقد استفاده شود.

سبحانی نیا افزود: برنامه اقامه نماز توسط امام جماعت در فرصت های کوتاه به رشد تدریجی پرسنل، خانواده نسبت به معارف نماز و مدیریت دینی کمک می کند زیرا امروز با پدیدآمدن پرسش های نو در ذهن نسل جوان و تغییرات سبک زندگی جوان امروز، باید والدین در همراهی مدرسه از اصول تربیت و دعوت درست به تکالیف دینی آگاهی داشته باشد و با عنصر باورهای اعتقادی و اقامه نماز به استحکام خانواده کمک کند.

در پایان ضمن امضا توافق نامه بومی از فعالین و خدمتگزاران نماز تقدیر به عمل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا