اخبارخراسان رضوی

جلسه شورای اقامه نماز کانون پرورشی فکری نوجوانان و کودکان خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان جلسه شورای اقامه نماز کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان شنبه ۶ خردادماه برگزار شد.

ابتدا در این جلسه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته شده در حوزه نوجوانان با رویکرد مباحث دینی، عبادی و فعالیت های مذهبی ارائه شد.

مدیر کل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی در ادامه توضیحاتی درباره برنامه ها و ظرفیت های کانون ارائه کرد و یادآورشد: ستاد اقامه نماز و کانون پرورشی فکری می تواند فعالیت های مشترکی را در مورد نماز، دعا و زیارت در قالب های مختلف انجام دهند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی ضمن تشکر، به معرفی برخی از ظرفیت ها و برنامه های انجام گرفته و در حال انجام اشاره و پیشنهاد کرد: چند برنامه استانی و یا ملی در حوزه های ذکرشده با رویکرد عبادت، نیایش و نماز انجام دهیم.

در پایان ضمن امضای تفاهم نامه ی بومی مقررشد پیشنهادات در مدت معینی کارشناسی و در قالب های قصه و شعر پیگیری شود و همچنین نشستی با کارشناسان تخصصی کانون پرورشی فکری و ستاد اقامه نماز با هدف تبادل نظر و تجربه علمی و مهارتی برگزار گردد.

جلسه شورای اقامه نماز کانون پرورشی فکری نوجوانان و کودکان خراسان رضوی برگزار شد جلسه شورای اقامه نماز کانون پرورشی فکری نوجوانان و کودکان خراسان رضوی برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا