اخبارخراسان رضوی

جلسه شورای اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، جلسه شورای اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز، ریاست سازمان و کارشناسان، چهارشنبه هشتم آذرماه تشکیل شد.

در ابتدا دبیر شورای اقامه نماز سازمان مدیریت و برنامه ریزی گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه ارزیابی و برنامه های آموزشی، فرهنگی و تبلیغی در امر نماز را به جلسه ارائه داد.

حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت هفته بسیج، برخی از برنامه ها و وظایف ابلاغی از جمله تفاهم نامه هایی که از سوی وزارت خانه ها ارسال می گردد را بیان کرد و گفت: پس از دریافت تفاهم نامه ها به مقتضای شرایط استانی بومی سازی می شود.

وی اضافه کرد: سپس با هم اندیشی، همفکری تلاش می کنیم این فعالیت ها با نگاه به کیفیت خوب محقق شود و در انتها توسط هیئت داوران ارزیابی می گردد.

سبحانی نیا افزود: شاخصی در طرح شهید رجایی برای نماز دیده شده و موضوع در برنامه های ادارت کل یادآوری و در جهت توسعه برنامه های معارف نماز جهت پرسنل ادرات و خانواده های آنان برگزار شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ادامه داد: با عنایت به شرایط امروزه و فراگیرشدن ارتباطات و فضای مجازی در خانواده ها گفتمان های دانش آموزی و اولیا آنان در سطح استان توسعه یابد که این امر ضرورت بیشتری دارد که مورد حمایت قرار گیرد.

در پایان ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به چند نکته در مورد ظریف بودن مدیریت بر نماز اشاره کرد و گفت: باید مراقب باشیم نماز و فعالیت های نمازی کمی و شکلی نباشد و دعوت به نماز در روح دعوت شونده اثرگذار باشد.

سپس اعضا نظراتی را در جهت توسعه و ترویج فرهنگ نماز ارائه کردند که مورد بحث قرار گرفت و این جلسه با اقامه نماز ظهر به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا