اخبارلرستان

از نمازخانه ی بین راهی محور خرم‌آباد به کوهدشت بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی استان از نمازخانه ی محور خرم‌آباد به کوهدشت در تاریخ هشتم فروردین ماه بازدید به عمل آورد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در بازدید از  نمازخانه ی بین راهی محور خرم‌آباد به کوهدشت اظهار داشت: نمازخانه‌های بین‌راهی باید از شرایط مناسب برای استفاده مهمان‌های نوروزی برخوردار باشند و ضرورت دارد مهمانان نوروزی در طول مسیر از امکانات رفاهی، خدماتی و نمازخانه‌ای مناسب برخوردار باشند و چهره زیبایی ازشهرستان های استان  را مشاهده کنند

وی گفت: برخی از این اماکن بین راهی، مجموعه‌های رفاهی چند منظوره‌ای هستند که از خدمات خودرویی، سرویس‌ غذاخوری و سرویس‌های بهداشتی برخوردارند و از وضعیت این بخش‌ها هم بازدید و تذکرات لازم برای ارائه خدمات بهتر ارائه شد.

چراغی با تأکید بر اینکه اقامه نماز موجب می‌شود مسافران برای مدتی توقف و استراحت داشته باشند، ادامه داد: نباید از نقش نمازخانه‌های بین‌راهی در کاهش تصادفات جاده‌ای غافل شد.

بازدید از نمازخانه ی بین راهی محور خرم‌آباد به کوهدشت بازدید از نمازخانه ی بین راهی محور خرم‌آباد به کوهدشت بازدید از نمازخانه ی بین راهی محور خرم‌آباد به کوهدشت

بازدید از نمازخانه ی بین راهی محور خرم‌آباد به کوهدشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا