اخبارلرستان

از موکب های بین راهی محور خروجی خرم آباد به خوزستان بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی استان از موکب های خروجی محور خروجی  خرم آباد به خوزستان  در تاریخ هشتم شهریور ماه بازدید به عمل آورد.

مدیر ستاد اقامه نماز در بازدید از موکب های بین راهی محور خروجی شهرستان خرم آباد اظهار داشت: امروز اربعین دیگر صرفا یک حرکت مذهبی نیست بلکه حرکت در مسیری است که حسین بن علی (ع) دنبال آن بود و اربعین تقویت جایگاه سیاست ورزی مبتنی بر فرهنگ کربلا است که سیاست آن مذهبی و مذهب آن سیاسی است.

وی با قدردانی از فعالان موکب های اربعین حسینی عنوان کرد: امیدوارم خداوند توفیق دهد میزبان خوبی برای زائران اباعبدالله الحسین(ع) باشیم.

این مقام مسئول عنوان کرد: تلاش خواهیم کرد با حضور و بازرسی مستمر از این اماکن عیب و نواقصی موجود را برطرف کنیم تا زائرین عزیز خاطره ای خوش از استان ما داشته باشند.

 بازدید از موکب های بین راهی محور خروجی شهرستان خرم آباد بازدید از موکب های بین راهی محور خروجی شهرستان خرم آباد بازدید از موکب های بین راهی محور خروجی شهرستان خرم آباد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا