اخباراصفهان

شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک برگزار شد

فرماندار خوروبیابانک: نماز مانع خدمت نیست بلکه موجب افزایش احساس مسئولیت فرد می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، احمدرضا طحانی فرماندار شهرستان خوروبیابانک، احمد فیروزی دبیر ستاد اقامه نماز و سایر اعضای شورا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان به بیان گزارشی از فعالت ها ستاد اقامه نماز در سطح شهرستان پرداخت و بیان داشت: مصوبات جلسه قبل باید بررسی شود تا وضعیت ادارات شهرستان در اقامه نماز به واسطه آن مصوبات مورد ارزیابی قرار گیرد.

فرماندار شهرستان طی سخنانی پیرامون اهمیت نماز بیان داشت: دستگاه‌های اجرایی شهرستان در اقامه نماز اول وقت اهتمام بیشتری داشته باشند.

احمدرضا طحانی افزود: نماز اول وقت را در تمام دستگاه‌های اجرایی این شهرستان بیش از پیش نهادینه خواهیم کرد تا اقامه این واجب الهی، نمود عینی بیشتری داشته باشد.

وی به اهمیت خدمت به ارباب رجوع اشاره داشت و گفت: نماز مانع خدمت نیست بلکه موجب افزایش احساس مسئولیت فرد می شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان طی سخنانی خواستار سازماندهی نمازخانه های بین راهی و همچنین در سطح ادارات و اماکن عمومی شد و گفت: شایسته است همچنین به امر پاکیزگی و بهداشت در نمازخانه ها توجه شود.

حجت الاسلام ابراهیم رنجبر افزود: نماز در تعالیم و دستور دین اسلام از جایگاه بالایی برخوردار است و اقامه نماز علاوه بر مساله عبادی، تبلیغ دین و معارف اسلامی نیز می باشد.

در ادامه سایر اعضای شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک هم به بیان نقطه نظرات خود پیرامون اهمیت نماز و ضرورت توجه به آن پرداختند.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان خوروبیابانک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا