اخباراصفهان

سومین اجلاس نماز شهرستان خوروبیابانک برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان: اقامه نماز در کنار اخلاق مداری باید مورد توجه قرار بگیرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، سومین اجلاس نماز شهرستان خوروبیابانک با موضوع نماز، مدرسه، دانشگاه، خانواده و معلمان آینده با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان و مسئولین شهرستان در آخرین روز از بهمن ماه برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان در سومین اجلاس اقامه نمازشهرستان خوروبیابانک  گفت: اقامه نماز برکات زیادی در زندگی دارد که موجب تقویت جسم و جان اقامه کننده نماز می شود.

وی ادامه داد و اظهار داشت: با اقامه نماز می‌توان سلامت رفتار، توجه به مسائل دینی، احترام به والدین و ایستادگی در برابر دشمنان را به جوانان و نوجوانان آموزش بدهیم.

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم رنجبر اقامه نماز را یکی از سفارش‌های علما و بزرگان دین اسلام بیان کرد و از دستگاه‌های اجرایی خواست به اقامه این فریضه دینی در کنار اخلاق مداری توجه بیشتری داشته باشند.

فرماندار خوروبیابانک نیز گفت: نقش آموزش و پرورش در ترویج فرهنگ نماز خوانی بسیار اثرگذار است و این دستگاه باید در جامعه فعالیت بیشتری داشته باشد.

احمدرضا طحانی در سومین اجلاس نماز شهرستان خوروبیابانک اظهار کرد: تقویت فرهنگ اقامه نماز در تحکیم بنیان خانواده و جامعه موثر است و برکات فراوانی برای جامعه دارد.

لازم به ذکر است در این مراسم از فعالان حوزه اقامه نماز در مساجد و ادارات و برترین‌های شهرستان تجلیل شد.

اجلاس نماز شهرستان خوروبیابانک

اجلاس نماز شهرستان خوروبیابانک

اجلاس نماز شهرستان خوروبیابانک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا